Tag Archives: три деца

(ФОТО) МОДЕРНА ПЕПЕЛАШКА: 27. години постариот принц ја извлекол од затвор кога имала 16. години, а потоа и се вљубил во неа!

Елена Перминова израснала во сиромаштија, а денеска со сопругот Александар Лебедов живее живот од бајките. 32. годишната убавица го проживеала животот како Пепелашка само што дејствието е сместено во Русија. Манекенката Елена Перминова денес живее живот од соништата – сопруга е на милијардерот Александар Лебедев,има три деца, прекрасни вили, бројни …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ УНИШТИЛА СО ОПЕРАЦИИ – Стивен Сигал „бил луд по неа“ кога нила најубава жена во Холивуд: Сега е деформирана и не излегува од изолираната куќа во брдата на Лос Ангелес!

Кели Ле Брок, американска глумица во пензија, со слава се здобила како модел после што станала најпосакувана жена во Холивуд, во осумдесеттите, благодарение на улогите во филмовите „Women in Red” и „Weird Science”. Кели денес има 59. години и ретко се појавува на црвениот тепих и јавни настани. Меѓутоа, кога …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Сопругата на Серхио Рамос и’ после три породувања е вистинска „бомба“ и не се срами да го покаже своето тело!

Капитенот на Реал Мадрид,Серхио Рамос, се одморил од Мундијалот и се приклучил на екипата на тренерот Ѓулен Лопетеги. 🍣🍤😋😋🍣🍤 ❤💜 @sergioramos A post shared by Pilar Rubio (@pilarrubio_oficial) on Jul 24, 2018 at 12:14pm PDT Меѓутоа, семејството на Серхио не се вратило во Шпанија, туку неговата сопруга Пилар со трите …

Повеќе »

(ФОТО) „Веќе се гледаат знаци на бременост“:Кејт Мидлтон чека четврто дете!?

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам пред нешто помалку од три месеци го дочекале своето трето дете, принцот Луис, но извори тврдат дека се веќе подготвени и за четврто. „Тие би сакале да имаат два сина и две ќерки. На Кејт и е многу важно нејзините деца да имаат јака меѓусебна …

Повеќе »

Повеќе не можела да трпи: Еве зошто Кејт го оставила Вилијам пред 12. години!

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон денес се еден од најомилените кралски парови, а наводно нивниот брак е идиличен, но пред 12. години работите биле сосема поинакви па двојката во еден момент прекинала. Имено, тогаш Кејт го оставила Вилијам порди неговата опседнатост со жени и повеќе не можела да поднесува што …

Повеќе »

(ФОТО) Ребека и Мики со своите три ангели прославија 12. години љубов: Објавија фотки од свадбата!

Македонската поп-пејачка Ребека Јанковска – Ристески на својот Фејсбук профил сподели фотографии од свабата со нејзиниот сопруг Мики пред 12 години. Таа својата 12.годишнина од бракот одлучи да ја овековечи потсетувајќи се на нивната свадба. Денес Мики и Ребека имаат три деца, Маркијан, Макариј и Доротеј. Според фотографиите може да …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Некралски манири на принцот Вилијам: На собраните фотографи им „покажал“ среден прст!

Принцот последните денови, како што тврдат британските медиуми, се држел многу храбро, со оглед на навалицата од љубопитници кои ги окупирале Лондон и болницата, а папараците пред болницата успеале „да го уловат“ во незгоден момент. На семејство со повеќе деца им треба поголем автомобил, а дека ниту кралското семејство не …

Повеќе »

(ФОТО) Ким Кардашиан продолжува со своите „скандалозни“ фотографии

Мајката на три деца не е срамежлива кога станува збор за покажување на атрибутите па пред неколку дена ја фотографирале во стилот на глумицата Бо Дерек. На себе имала минијатурен бикини а на главата плетенки. Иако Ким Кардашијан (37) неодамна добила трето дете, тоа не значи дека го занемарила своето …

Повеќе »

(ФОТО) Кога се сака се може: Елена Велевска прослави 10. години брак

И покрај тоа што Велевска нема никаде да настапува, телевизиската публика ќе може да ја гледа во новогодишното шоу… Фолк-пејачката Елена Велевска после 23. години настапување за Нова година, овој пат реши 2018. да ја прослави во кругот на семејството. Пред само неколку дена таа со сопругот Маријан ја прославија …

Повеќе »