Tag Archives: три деца

(ВИДЕО) Мајка на три деца тврди дека поради овој трик има потенок струк отколку пред бременоста

Корисничката на TikTok @summer_fit направила видео за придобивките од малку бизарниот метод на фитнес за кој тврди дека и обезбедил рамен стомак и тесен струк.Станува збор за вежба наречена stomach vacuuming, или поедноставно, се однесува на вовлекување на стомакот. „Ако не знаете што е stomach vacuuming, тоа е стара техника …

Повеќе »

(ФОТО) Ана Курникова ја покажала помалечката ќерка: Не е тешко да се погоди на кого личи!

Поранешната тенисерка Ана Курњикова е една од оние кои не сакаат да ја споделуваат нејзината интимност, па многу ретко можеме да видиме нејзина фотографија со пејачот Енрике Иглесијас и нивните три деца. Сепак, нивната ќерка Мери на 30 јануари го прослави својот прв роденден, па по тој повод, познатата Русинка …

Повеќе »

(ФОТО) Овој геј татко стана sвезда на Интернет поради неговата животна приказна и смисла за хумор

Хозе Ролон пораснал сонувајќи еден ден да има деца. Но, 44-годишникот никогаш не верувал дека неговата желба ќе се оствари. „Јас пораснав во мачо домаќинство каде што татко ми ми викаше дека морам да одам како човек, а не како педер“, се присетува Ролон во интервју за „Today“.   View …

Повеќе »

(ФОТО) Принцот Вилијам споделил трик со кој неговите деца заспиваат во рекорден рок

Војводата од Кембриџ, и покрај неговите должности како член на кралското семејство, е многу посветен татко. Принцот Вилијам е вклучен дури и во рутината на заспивање на неговите три деца – седумгодишниот Џорџ, петгодишната Шарлот, како и нивниот најмлад син Луис (2). Уморен од долготрајно и исцрпувачко успивање, тој нашол …

Повеќе »

(ФОТО) ИМ СЕ СПРОТИВСТАВУВА НА ГОДИНИТЕ – На изгледот би и позавиделе и двојно помлади девојки! Глумицата на прагот на 6. деценија изгледа феноменално!

Кој би рекол дека се приближува до 6-та деценија Врз основа на изгледот на Џенифер Гарнер, никогаш не би рекле дека оваа актерка има 48. години. Честопати е прогласувана за најубава жена, но изгледа дека со годините изгледа подобро. Таа го украла целото внимание кога одела по плажа во едноделен …

Повеќе »

Глумецот кој е 10. години во брак со Меган Фокс признал:„Ме остави…“

Актерот Брајан Остин Грин проговорил за раскинување со Меган Фокс со која е во брак скоро 10. години. Во својот подкаст, актерот најпознат по улогата во „Беверли Хилс 90210“ рекол дека парот бил разделен со месеци, откако сфатил дека се оддлечиле. Грин и Фокс се во брак од 2010 година …

Повеќе »

ЧУДО НА ПРИРОДАТА – Зарем е можно: Бившиот сопственик на Формула1 ќе стане татко на 90. години!

Ова ќе биде негово четврто дете, инаку прво со Италијанката Фабијана Поранешниот сопственик на Формула 1, Берни Еклстоун (89) по четврти пат треба да стане татко со својата сопруга Фабијана Флоси (44), пренесуваат британските медиуми. Ова ќе биде негово четврто дете, а прво со италијанскиата Фабијана. Интересно е што Еклстон …

Повеќе »

(ФОТО) Горан Пандев емотивно и го честита роденденот на ќеркичката Ана!

Додека е на подготовки со македонската фудбалска репрезентација Горан Пандев има посебна причина да слави. На неговата ќеркичка Ана и е роденден и таа полни четири години. Пандев во моментов е на подготовки со македонската фудбалска репрезентација за последните два меча со Австрија и Израел во рамките на квалификациите за …

Повеќе »

(ФОТО) МАЈКА го расплакала Фејсбук со фотографија на торби за ужина на гробот на своите три деца

СКРШЕНАТА мајка Џенифер Невил-Лејк е авторка на нај шокантната фотографија што ќе ја видите денес. Џенифер ги изгубила сите свои деца кога биле убиени од пијан возач, кој не застанал на знакот СТОП. Даниел. Хари и Мили таа 2015. година не го дочекале почетокот на учебната година и сите тројца …

Повеќе »