Tag Archives: три деца

(ФОТО) Ќерката на Џулија Робертс изгледа исто како неа: Убавата Хејзел е „копија“ на нејзината мајка

Сличноста е неверојатна Џулија Робертс е позната по својата убавина и убава насмевка која зрачи. Таа е синоним за дама и холивудска ѕвезда која плени со својот изглед и става. Што се однесува до приватниот живот, таа најчесто го чува во тајност и не зборува за тоа. Таа е во …

Повеќе »

(ФОТО) ЖИВОТ КАКО ТЕЛЕНОВЕЛА – ПОЗНАТ АКТЕР ЈА ОСТАВИЛ БРЕМЕНАТА СОПРУГА, ПА СЕ ОГЛАСИЛ: Открил ЗОШТО го направил тоа! Многу мажи би го направиле истото, а еве зошто!

Американскиот актер Стив Бартон, најпознат по улогата во сапуницата „Општа болница“, открил дека ја напушта бремената сопруга која чека дете со друг маж. Освен што е избор за кариера, сапунската опера станала дел и од приватниот живот на Стив откако дознал за измамата на сопругата Шери Гастин со која е …

Повеќе »

(ФОТО) Немала естетски операции, таа е олицетворение на природната убавина – слики од плажа го покажуваат тоа!

Една од најубавите актерки во светот, Џесика Алба, е во брак со продуцентот Кеш Ворен веќе 13. години и имаат три деца. Парот важи за еден од најскладните во светот на шоу-бизнисот, а Џесика секогаш со многу љубов зборува за Кеш: View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ФОТО) ТАЖНО – Вдовец покажал каде спијат неговите деца: „Имаме четири спални соби, а ова сме ние…“

БРЕНДОН Јанус останал вдовец по 10. години брак. Неговата сопруга Рејчел Мари Јанус починала од последиците на рак во март 2020. година и зад себе оставила три деца кои сега ги воспитува самиот Брендон. Една од неговите објави во која покажал како спијат неговите деца стана вирална и собра 10.000 …

Повеќе »

(ФОТО) УБИЛ 2. ЛИЦА, ТВРДИ ДЕКА НА НИШТО НЕ СЕ СЕЌАВА, ПА ПОМИНАЛ НЕКАЗНЕТО: Актерот со години крие морничава тајна!

Тој е познат по многубројните улоги, бракот со Сара Џесика Паркер, но и страшната несреќа за која никогаш не бил казнет. Метју Бродерик, актер и сопруг на Сара Џесика Паркер, може да се пофали со богата актерска кариера, но при спомнувањето на неговото име многумина се сеќаваат дека тој бил …

Повеќе »

(ФОТО) „Добро се омажила“: Босанска бизнисменка заработила 300. милиони долари од развод

Успешната босанска претприемачка Санела Дијана Џенкинс за прв пат беше видена на снимање овој викенд во Аспен со актерската екипа на „Вистински домаќинки од Беверли Хилс“, а странските медиуми пишуваат дека Дијана неприметно се вклопила со колегите додека пазарела во голем број продавници, меѓу кои и продавницата.модна куќа Луј Витон. …

Повеќе »

(ФОТО) Оженет е, има три деца и сака да носи здолништа и штикли!

И’ децата и сопругата го издржуваат, а сопругата му помага да смисли комбинации. View this post on Instagram A post shared by Mark Bryan (@markbryan911) Марк Брајан (61), инженер по роботика и оженет татко на три деца, стана хит на социјалните мрежи благодарение на својот необичен моден избор. Обожава да …

Повеќе »

(ФОТО) ХАЛИТ И БЕРГУЗАР – Каков луксуз: Ѕирнете во луксузната божиќна оаза на Онур и Шехерезада, во која од неодамна уживаат со своето трето дете

Убавата актерка со обожавателите сподели фотографија од својот луксузен стан кој веќе е украсен со новогодишни украси, а раскошната елка никого не остави рамнодушен.             View this post on Instagram                         A post shared …

Повеќе »

(ФОТО) Родителите чии три деца ги убил пијан возач чекаат бебе

СКОРО две години по страшната несреќа што ја шокираше Австралија, Лејла и Дени Абдала чекаат бебе. Двојката загуби три деца во трагична сообраќајна несреќа. Сиена (8), Анџелина (12) и Ентони (13) го преминувале патот на пешачки премин во предградието на Сиднеј на 1. февруари 2020. година, кога во нив удрил …

Повеќе »