Tag Archives: трет дел

(ФОТО) Ќе се снима продолжување на „Сексот и градот“!? Ѕвездата на култната серија открила кој ќе ја игра Саманта во третиот дел од филмот!

Синтија Никсон размислува кој би можел да биде во екипата на култната серија „Сексот и градот“. Популарната актерка гостуваше во емисијата „Гледај што се случува“ со Енди Коен и реагирала на предлогот на обожавателка нејзината колешка Шерон Стоун да ја преземе улогата на Саманта Џонс. Ким Катрал, која ја играше …

Повеќе »

(ФОТО) Се сеќавате ли на ова момче? Го одбележал детството на многу генерации а еве како денес изгледа!

Многумина од нас новогодишните празници ги памтат според франшизата „Сам дома“… Кога на телевизија ќе видиме дека на програмата е „Сам дома“, знаеме дека наближуваат празниците. Сите се сеќаваме на авантурите на малечкиот Кевин кого во првите два дела го игра Меколи Калкин, кого во третиот дел го заменил Алекс …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Лошите момце се враќаат после 15. години!

После повеќе од една деценија „Лошите момци“ повторно се враќаат. We Back!! It’s been a LOOOONG time Coming. But now it’s Here! Bad Boys For Life 🚨 We back!! Gepostet von Will Smith am Donnerstag, 1. November 2018 Во видеото кое Вил Смит го поделил открил дека пристигнува третиот дел …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Роуен Аткинсон повторно во акција во трејлерот за „Johnny English Strikes Again”

Роуен Аткинсон се враќа како Џони во третиот дел од пародијата на шпионските филмови, а му се придружува и ѕвездена екипа која ги вклучува Бен Милер како помошникот Боу и Ема Томсон како премиерка. „Најголемиот светски шпион се враќа во 2018. година“ вели трејлерот, додека Џони, кој сега работи како …

Повеќе »

(ВИДЕО) Аткинсон го враќа Џони Инглиш!

Филмот „Џони Инглиш 3“ добил службена дата на излегување – 20. септември 2018. година. Роуен Аткинсон ќе ја репризира својата улога на насловниот лик, а режисерската палка ја презема Дејвид Кар. Пародијата на Џемс Бонд започнала во 2003. кога токму сценаристите на Бонд, Нил Пурвис и Роберт Вејд, со помош …

Повеќе »