Tag Archives: томас маркл

(ВИДЕО) Таткото на Меган Маркл 90. минути изнесувал семејни тајни: „Меган ми должи, сите ми должат – Подготвен сум да сведочам против неа, ако треба!“

Томас Маркл со ќерката не зборува од мај 2018. година… Таткото на војвотката од Сасекс, Меган Маркл, Томас Маркл, раскажал повеќе детали од приватниот живот на сопругата на принцот Хари. 90-минутниот документарен филм, емитуван на Канал 5, видно вознемирениот Томас Маркл ја опишал потребата да ја гледа својата ќерка Меган …

Повеќе »

(ФОТО) НОВИ БРУКИ ОКОЛУ МЕГАН МАРКЛ И НЕЈЗИНИОТ ТАТКО:„Тие се лицемери – глумат дека им помагаат на луѓето!“

„Мачно ми е од лагите. Мачно ми е од понижувањето и исклучувањето од нивниот живот. Морам да се борам за себе. Ќе продолжам да зборувам и нема да замолчам. Ниту еден татко кој правел толку добро за својата ќерка не заслужува такво злоставување“, изјавил Томас. Меган Маркл, војвотката од Сасекс …

Повеќе »

(ФОТО) Таткото на Меган Маркл јавно моли да му се јави: Откако се омажила за принцот потполно го игнорира таткото!

Томас Маркл, татко на сопругата на принцот Хари денес јавно ја повикал својата ќерка Меган Маркл да му се јави, со признание дека со неа не комуницирал уште од нејзината венчавка во мај оваа година. Меган Маркл, бивша глумица, а сега војвотка од Сасекс, ги игнорирала сите негови обиди да …

Повеќе »

(ФОТО) Шокантно интервју: Таткото на Меган Маркл си ја отворил душата: Го излажав принцот Хари а зетот ми откри зошто сите ќе завршат во солзи!

Томас Маркл во последното интервју си ја отворил својата душа и открил дека што не послушал важен совет од принцот Хари. Таткото на Војвотката Меган Маркл, признал во интервју за Дејли мејл дека му спуштил слушалка на принцот Хари, кога го обвинил и го критикувал за местење на папарацо фотографите. …

Повеќе »

(ФОТО) Меган тајно ќе се сретне со татко и за да „го замолчи“!

Местото и точниот датум не се познати, поради заштита на Меган и Томас. Ова е деликатно време за двајцата, но намерата е конечно да ја средат нивната врска, велат британските медиуми Војвотката од Сасекс, Меган Маркл (37), планира следниот месец да го посети нејзиниот татко Томас Маркл (73), за да …

Повеќе »

(ФОТО) Меган Маркл оди на одмор во Америка – но без сопругот!

Осум месеци после вселувањето во британската метропола Меган Маркл планира да ги посети пријателите и семејството во Америка. Но, овојпат на одморот нема да и се придружи нејзиниот сопруг, принцот Хари, па многумина сметаат дека убавата војвотка оди да ги „среди“ семејните несогласувања… После низата обврски и ангажмани кои војвотката …

Повеќе »

(ФОТО) Незапирлива „потрага по пари“: Таткото на Меган Маркл тврди дека таа е несреќна во кралското семејство!

Комплицираниот однос помеѓу војвотката Меган Маркл и нејзиниот татко Томас Маркл продолжува. 73.годишниот Американец повторно ги користи медиумите за да дојде до својата ќерка и ја преколнува да му се јави, бидејќи се плаши дека нема да живее долго… Меган Маркл се преселила во Лондон пред девет месеци, и оттогаш …

Повеќе »

(ВИДЕО) Нови проблеми за Меган Маркл: Нејзиниот татко за 7.500 фунти ги разоткрил сите нејзини тајни!

Членовите на нејзиното семејство никако да престанат да ја срамат Меган Маркл.Освен што нејзината полусестра малку – малку па ќе се појави со нова „плунка“ упатена кон војвотката од Сасекс, сега е откриено дека нејзиниот татко, Томас, земал пари за последното интервју во емисијата „Good Morning Britain“ (Добро утро Британијо). …

Повеќе »

(ФОТО) Проговорил таткото на Меган Маркл:„Љубоморен сум на принцот Чарлс – станав фуснота во најубавиот момент во животот“

Таткото на Меган Маркл, Томас, кој ја пропуштил венчавката на својата ќерка за принцот Хари го дал првото телевизиско интервју. Во разговор за „Good Morning Britain“ (Добро утро Британијо) рекол дека бил многу горд на Меган и дека му е жал што не дошол. Причината е неговата здравствена состојба. Претрпел …

Повеќе »