Tag Archives: тетка

(ФОТО) Синот на починатиот актер Робин Вилијамс го добил првото дете: Со името му одал почест на својот татко!

Синот на Робин Вилијамс, Зак Вилијамс, го добил првото дете со сопругата Оливија Џун. На синчето му го дале името МекЛорин и така му одале почест на неговиот починат дедо Робин, чие средно име му било МекЛорин. Среќната вест ја споделила Зелда, ќерката на Робин која се пофалила дека станала …

Повеќе »

(ФОТО) Калиопи во жалост: „Ти беше таа што за прв пат ме однесе на опера…“

Пејачката Калиопи на својот Инстаграм профил емотивно се збогува со личноста која ја одредила нејзината професија и иднина -со својата тетка. Таа открива дека тетка и била онаа што секогаш ја поддржувала и ја поттикнала да биде музичар. „Ти беше Таа што за прв пат ме однесе на Опера… ја …

Повеќе »

(ФОТО) Сите „најубави мажи“ паднаа во сенка: Внукот на принцезата Дијана бил најдобар „фраер“ на кралската венчавка!

Иако за време на нивната венчавка сите очи биле вперени во Меган Маркле и принцот Хари, многумина кои внимателно набљудувале не можеле да не го забележат атрактивниот младиќ окружен со три жени. Станува збор за прв братучед на принцот Хари, 24. годишниот Луис Спенсер, син на вујко му, братот на …

Повеќе »