Tag Archives: тешко болна

ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ПОЗНАТАТА АКТЕРКА: Рацете сини и полни со подливи – се сомневаат на болест која го уништува телото

Мелани Грифит секогаш се појавува во јавноста со ракавици, а во ретки прилики кога папараците ќе ја фатат без ракавици, имаме можност да видиме сини раце полни со подливи Мелани Грифит имала многу пороци на кои Холивуд замижувал, но сега вниманието ни го привлекоа рацете на познатата актерка. View this …

Повеќе »

(ФОТО) ТЕШКО БОЛНА: Конечно се знае ВИСТИНСКАТА ДИЈАГНОЗА на најтажната принцеза! Едно не е јасно!

Светските медиуми пишуваат дека Шарлин од Монако има епилепсија. Првиот напад го имала минатото лето, кога започнале нејзините семејни проблеми. По една година погодување зошто принцезата Шарлин половина од тоа време била отсутна од дворот, многумина се убедени дека вистинската причина е откриена. Според магазинот You, сопругата на принцот Алберт, …

Повеќе »

(ФОТО) Кралицата на соулот тешко болна: „Не е добро!“

Дел од светските медиуми јавуваат дека соул кралицата Арета Френклин е на смртна постела опкружена со семејството и пријателите. Сепак, официјална потврда за овие информации нема. Не е познато ниту дали 76. годишната пејачка се наоѓа во својот дом или во болница. Не е прецизирано ниту од која болест е …

Повеќе »