Tag Archives: теретана

(ВИДЕО) Се допирал гледајќи жена која вежбала па добил забрана на пристап во теретаната:„Апсолутно дно од однесување“

Мажот кој е уловен како се самозадоволува гледајќи жена која прави клекнувања сега добил доживотна забрана за пристап на теретаната во која се случил овој инцидент. Ситуацијата ја разоткрила корисничка на теретаната која забележала дека мажот раката ја држи во гаќичките и ја набљудувал девојката која пред него прави клекнувања. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Фчерашни новости открива:Како пратениците ја користат теретаната во Собранието!?

Фчерашни новости ексклузивно влегоа во теретаната на Собранието за да видат како се искористени нејзините капацитети од страна на пратениците. Од нерешиви мистерии, Фчерашни откриваат зошто реизот на исламската верска заедница ги нарече Македонците дивјаци. Епизодата не би била тоа што е ако првата берберска ножица во градот, Путец, не …

Повеќе »

(ВИДЕО) Силвестер Сталоне „растура“ во теретана подготвувајќи се за ново продолжување на Рамбо!

Легендарниот глумец Силвестер Сталоне секојдневно вежба за да биде во што подобра форма за улогата на Рамбо. Објавувајќи видео на кое „ги пумпа“ мускулите, покажал дека и на 72. години е во завидна форма. View this post on Instagram Getting ready for Rambo, Totally immersed in it! 100%. welcome to …

Повеќе »

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Свратете на момент на Инстаграм профилот на Џенифер Лопез – ќе ни бидете благодарни!

Латино пејачката и глумица ја памтиме по жешките концертни изданија и тесни фустанчиња, а дека подеднакво секси може да биде и во спортски изданија не убедила со фотографиите кои самошто ги објавила на Инстаграм. Откако е во врска со пензионираниот играч на безбол, Алекс Родригез, папараците повеќе внимание посветуваат на …

Повеќе »