Tag Archives: теретана

(ВИДЕО) Жена во теретана случајно чучнала на лице на маж

ТИКТОКЕРОТ Семјуел Стратис оваа недела објави видео на кое се гледа непријатна средба со жена која очигледно не ја познава во теретана. „Само се обидував да го снимам мојот сет во теретана и потоа се случи ова“, напишал тој, а потоа споделил видео на кое почнува да вежба на клупа, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) „ПРЕМНОГУ Е СЛАБА“: Клои Кардашијан ги загрижила фановите со својот изглед, фустанот покажал се’

Клои Кардашијан, Крис Џенер и Кендал Џенер излегле на вечера во Западен Холивуд. Клои изгледала неверојатно во фустан од латекс Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан предизвикала загриженост кај обожавателите откако излегла во „гол“ фустан од латекс. Клои (37) изгледала неверојатно додека уживала на вечера во Западен Холивуд со нејзината мајка Крис …

Повеќе »

(ФОТО) Луксузен или авантуристички туризам: „Чудовиште“ на батерии од длабочините на морето – само за најбогатите

Необичната електрична подморница е долга 35. метри, а во неа има теретана, ресторан и можност за гледање на морскиот свет благодарение на силните светла кои ги осветлуваат длабочините на водата.Можност за вакви екскурзии засега имаат само милијардерите и ВИП посетителите.Подводната платформа за забава е подморница долга 35 метри, изгледа како …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена во теретана кренала речиси 200 килограми, погледнете ги реакциите на мажите околу неа

КОГА жените почнуваат да креваат тегови, многу мажи се скептични и гледаат на нив со презир. Не ни верувале дека фитнес ентузијастката Шереин Абделхади може да крене 193 килограми во „мртво кревање“, па решила да сними како реагираат кога ќе успее. Видеото беше објавено на TikTok и беше прегледано 19,7 …

Повеќе »

Шер (75) објавила како изгледаат нејзините тренинзи, само читањето ќе ве измори

ИАКО има 75 години, Шер воопшто не успорува. Оваа икона напорно работи на целото тело, а на Твитер објавила како изгледаат нејзините тренинзи во теретана. „Стомак, зумба, јога, чучњеви до ѕид. Час по степ, јога, малку повеќе стомачни вежби”, напишала таа и открила дека еден пријател и рекол да го …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Погледнете го станот на Роберт Левандовски во Варшава, го платил осум милиони евра

РОБЕРТ ЛЕВАНДОВСКИ, според многумина најдобриот фудбалер на светот во последните две години, во 2016. година купил стан во Варшава вреден осум милиони евра.Станот се наоѓа во кулата „Злота 44“ која е висока 192. метри а полскиот напаѓач од станот има поглед на целиот град. Зградата располага со теретана, кино, мини …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕПРИЈАТНО – ДЕВОЈКА СНИМИЛА ПОСТАР МАЖ! 17. милиони луѓе во шок поради клипот од теретана, го повикала СОПРУГОТ , а потоа следел ШОК ЕПИЛОГ!

Личната тренерка Хајди Арагон на својот Тик Так профил споделила видео од теретаната на кое се гледа како постар маж буквално зјапа во неа додека вежба, пренесува „nypost“. „Овој морничав старец постојано доаѓа во теретана и зјапа во мене“, вели таа во видеото со преку 17, милиони прегледи. А навистина …

Повеќе »

(ВИДЕО) Го снимала својот тренинг, па во видеото открила морничав детал

Жените никаде не се безбедни – докажува едно вирално видео од TikTok. Корисничката го споделила ужасот што го почувствувала откако открила дека маж во теретана тајно ја снима додека вежбала. Девојката се снимила како крева тегови пред огледало, а на видеото случајно фатила странец во морничаво дејство. „Едноставно сум згрозена. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена кревала тегови, а некој тип не сакал да ја остави на мир: Тогаш тоа и здодеало и…

Младата жена со својот потег ги воодушевила корисниците на социјалната мрежа TikTok. Имено, таа јасно му ставила до знаење на мажот кој со месеци ја напаѓал да ја остави на мир. Челси Глисон од Тексас ја снимила целата ситуација и ја објавила на својот профил каде собрала повеќе од 32. …

Повеќе »