Tag Archives: тепачка

(ВИДЕО) 92-годишен ДЕДО НОКАУТИРАЛ ДВАЈЦА безобразни мангупи среде улица: ЛОШО ПОМИНАЛЕ – НЕ НИ СОНУВАЛЕ дека ТОЈ е ПОРАНЕШЕН БОКСЕР

Неверојатно видео од улична тепачка ја обиколи целата планета. Имено, пред влезот на еден „Мекдоналдс“ во Велика Британија избила тепачка во која главна улога ја имал поранешен 92-годишен боксер. Неколку луѓе го нападнале дедото, не знаејќи дека е подготвен да возврати. Пресметката траела неколку минути, а виталниот старец успеал да …

Повеќе »

(ФОТО) Марго Роби и Кара Делевињ во клинч: Општа тепачка, раката на фотографот е скршена, таа е боса и разбушавена

Британските продуценти и пријатели на познатата австралиска актерка Марго Роби и англиската манекенка и актерка Кара Делевињ наводно биле уапсени по инцидент со папараците во Аргентина. Се претпоставува дека актерките биле на вечера во ресторанот „Патагонија Сур“ во Буенос Аирес кога околу три часот наутро им пришле фотографи. Деловниот партнер …

Повеќе »

ДЕТЕТО ТИ Е КАКО СЕРИСКИ УБИЕЦ, ГО УНИШТИ СЕМЕЈСТВОТО: Излегоа на површина ШОКАНТНИ детали, Бред пијан ја нападнал Анџелина!

Пијаниот Бред Пит ја нападнал Анџелина Џоли и ги навредувал децата, дошло и до физички конфликт! Анџелина Џоли ја открила својата верзија за инцидентот што довел до развод од Бред Пит и шокантните наводи за семејно насилство. Иако овој инцидент се случил во 2016. година, сега на површина испливаа деталите! …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – На паркинг пред шопинг центар се степале сопруга и љубовница

На паркинг пред еден трговски центар во град во Мексико брутално се степале сопруга и љубовница. Неверниот сопруг се обидел да ги раздели жените. На паркингот „Волмарт“ во Тамаулипас ​​дошло до физичка пресметка меѓу две жени, како што објавија мексиканските медиуми, причина за тепачата биле неверниот сопруг. Имено, неименуваната госпоѓа …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ХАОС – СВАДБА ОД СОНИШТА СЕ ПРЕТВОРИЛА ВО ПЕКОЛ: Свекрвата ја нападнала невестата, па ја изнеле од свадбата, а младоженецот ПЛАЧЕЛ како дожд!

Многу девојки сонуваат за својата венчавка уште од мали нозе и моментот кога во голем бел фустан одат по патеката до нивниот принц.Тој сон го имала и Британи, која се подготвувала за својата венчавка во 2014. година.Сепак, не испаднало сè како што очекувала. Појавувајќи се на „Мојата голерма ромска свадба“ …

Повеќе »

ТОЈ ЛУД СВЕТ – Невеста го оставила младоженецот среде заветите: Забележала нешто чудно кај него, се вклучила и полицијата

Штом почнало да грми, таа знаела дека не може да му верува на својот вереник Младоженец од Индија ја изгубил невестата додека си ги кажувале заветите, а причината поради која го оставила е многу бизарна. Жена од источната индиска држава Бихар одбила да се омажи за својот вереник откако тој …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТЕШКО ПОДНЕСУВА ПОРАЗ – Младоженецот дивјачки ја удрил невестата затоа што изгубил на традиционалната свадбена игра

На видеото се гледа и како кумот се смее на овој дивјачки чин на младоженецот… Шокантното видео доаѓа од Узбекистан каде еден младоженец дивјачки ја удира невестата. Имено, тие одиграле традиционална свадбена игра во која младоженецот загубил. Не го поднел тоа баш најдобро и силно ја удрил својата избраничка во …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТЕПАЧКА НА ВОДИТЕЛКИ НА КВИЗ! Видеото се појави на мрежите – Се туркале и влечеле! Еве за што се работи!

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како водителите на популарниот квиз „Загатка“ се влечат и туркаат во студио! Водителката на „Загатки“, Кристина Раденковиќ на својот Инстаграм објави видео кое привлече големо внимание кај корисниците на социјалните мрежи. На видеото се гледа како таа и нејзината колешка …

Повеќе »

(ВИДЕО) СКАНДАЛОЗНО – НЕ ЈА ОЧЕКУВАЛЕ: Во јавен превоз го фатила сопругот со љубовницата! ДРУГИТЕ морале да реагираат поради ХАОСОТ што го направила!

На социјалните мрежи кружи видео од жена од Лима, која ги пронашла сопругот и љубовницата додека се возела во метро. Според информациите и најавите на ТикТок, инцидентот се случил помеѓу станиците Каха де Агуа и Грау, кога две жени се степале и се влечеле за коса, додека останатите патници се …

Повеќе »