Tag Archives: телефонски повик

(ВИДЕО+ФОТО) Неверојатна животна приказна: Напишал проштално писмо и отишол да се убие, а потоа заѕвонил телефонот

На Кевин Волш еден неочекуван телефонски повик му го променил животот. „Како 13-годишно момче бев во летен камп, кога ми пријденајубавата девојка и ми кажа: “Црната боја ти стои одлично”. Не знаев што сакаше да ми каже со тоа” ја започнува Кевин својата приказна. Почнале да разговараат и на крајот …

Повеќе »