Tag Archives: танги

(ФОТО) Кардашијан ги покажала тангите, фановите згрозени: „Изгледаш ефтино!“

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на голема врата. Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан со отворен грб, а во преден план ги ставила црвените танги што ѕиркаат од под фустанот. View this post …

Повеќе »

(ВИДЕО) Охрид како монденско летовалиште: Шетаат голи мажи во танги и „не им чуе!“

Очигледно властите во Охрид се затекнати од однесувањето на своите гости па не знаат како да се справат со голите луѓе кои шетаат по градот. И’, додека во Сплит, на пример, на Јадранско море, доколку маж шета само во панталони (и е гол во горниот дел од телото – торзото) …

Повеќе »