Tag Archives: танчери со талент

(ВИДЕО) „Танчери со талент“: Ирина воодушеви и измами воздишки со стомачниот танц!

Ирина Шевченко на „Танчери со талент“ во Грузија предизвикала многу воздишки. И’ кај публиката и’ кај членовите од жирито.Но, не биле воодушевени само мажите туку и жените. Погледнете го настапот на Ирина Шевченко: Irina Shevchenko on Georgia's Got Talent 2017 Irina WOWS the audience!! #GotTalent Posted by Dancers Got Talent …

Повеќе »