Tag Archives: свршеница

(ФОТО) Ѕвездата на акционите филмови едвај го држи чекорот со својата свршеница која е 38. години помлада од него

Долф Лундгрен (64), кој остана запаметен по улогата на Иван Драго во филмот „Роки 4“ и неговата свршеница, фитнес инструкторката Ема Крокдал (26), биле фотографирани во Лос Анџелес и, секако, уште еднаш предизвикаа многу внимание. И двајцата во спортски варијанти се обиделе да ги избегнат папараците, но јасно е дека …

Повеќе »

(ФОТО) Мажи го тетовирале нејзиното име на челото – секс симболот од осумдесетите е вљубена во жена

За неколку дена ќе наполни 56. години. Саманта Фокс (56) првпат почнала да гради манекенска кариера на 16. години. И покрај тоа што немала манекенска висина и градба (висока е 158 см.), таа беше една од најфотографираните жени во осумдесетите. Својата пејачка кариера ја започна во 1986. година, а со …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Победникот на Евросонг – Дамиано Давид ги прекинал озборувањата: Открил која му е девојка!

После 4 години врска, пејачот ја обелоденил својата четиригодишна врска… Лоши вести за сите фанови на Манескин а особено за Дамиано Давид. Фронтменот на рок-групата, всушност, последните денови се најде во центарот на озборувања. Се чини дека пејачот реши да излезе во јавноста со својата врска. Еве која е среќничката …

Повеќе »

(ВИДЕО) Дали некогаш сте виделе венчавка под вода? Невестата морала добро да се подготви за оваа церемонија!

Сè било снимено со камера, а прославата подоцна продолжила на копно. Во едно село во северниот дел на Индија, една венчавка била извршена на сосема необичен начин – и ова е прв забележан случај во оваа земја. Младенците за венчавката облекла тардиционални свечени носии, влгле во вода и се венчале …

Повеќе »

(ФОТО) Познатиот глумец има избраничка која е помлада од него скоро 40. години

Актерот Долф Ландгрен и неговата триесет и осумгодини помлада девојка Ема Крокдал се заедно од 2019 година, а странските медиуми сега јавуваат дека тајно се венчале. Шведскиот актер Долф Ландгрен минатата недела беше виден со прстен на раката налик на венчален, со што започнаа приказни дека актерот тајно се оженил …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТРИ НЕДЕЛИ ПРЕД ВЕНЧАВКАТА ДОЗНАЛ ДЕКА СВРШЕНИЦАТА СО ИЗМАМУВА СО БИВШИОТ: Освета за памтење – „Збогум девојко!“

„Кога вашиот брат неговата свршеница ќе го изневери три недели пред венчавката, направете му забава со сите деверуши“, напишала сестрата на несудениот младоженец Несудениот младоженец открил дека неговата свршеница го изневерувала со поранешното момче три недели пред венчавката, па подготвил одмазда за нејзиното сеќавање. Неговата сестра Медлин Смит објавила видео …

Повеќе »

(ФОТО) ЖЕШКИ СТРАСТИ – Клинч на јахта: Јунакот на Баерн „го уловиле“ со девојката

Романтичното запросување „паднало“ во јули на грчкиот остров Миконос. Кингсли ја запроси девојката Сабрина, клечејќи опкружен со запалени свеќи во форма на срце… Французинот Кингсли Коман (24) неодамна постигна погодок со кој на Баерн му ја донесе шестата европска титула. Сега на Сардинија ужива со својата свршеница Сабрина Давуд … …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЕВЕ КОЈ Е ТАИНСТВЕНИОТ СИН НА ЕДИ РАМА: Грегор во земјотресот ја загубил свршеницата, но тоа не е едиствената неволја која го погодила!

Грегор Рама, син на албанскиот премиер Еди Рама, ја загуби вереницата во земјотресот во Драч. Кристи Реци настрадала со целото семејство кога се распаднала шест-катната зграда каде што живееле. И самиот Еди Рама едвај ги задржувал солзите кога новинарите го прашале за оваа трагична загуба. Медиумите едвај јизвестувале за нивната …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Лук Пери порачала:„Никој нема да ми кажува како да тагувам по татко ми!“

Ќерката на починатиот глумец од серијата „Беверли Хилс“ е бесна на обожавателите кои и приговориле дека не тагува по татко и како што би требало. „Секој кој го познаваше татко ми би знаел дека тој тоа не би го сакал“, напишала Софи… „Откако почина татко ми се најдов во центарот …

Повеќе »