Tag Archives: свршеник

(ФОТО) ГО ИСКОРИСТИЛА МОМЕНТОТ – ПРОДАВАМ ПРСТЕН ОД ИЗМАМНИК КОЈ МЕ ЛАЖЕШЕ 4. ГОДИНИ: Девојка поставила ХИТ оглас откако ја дознала СУРОВАТА ВИСТИНА!

Зои Бат (26), од 2015 година, била во љубовна врска со 14. години постар маж, а потоа се свршиле и планирале венчавка. Вљубената девојка открила дека нејзиниот вереник со години, зад нејзин грб,се гледа со друга. Таа веднаш го побарала прстенот за свршувачката што му го купила. Накусо, сега го …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТРАГЕДИЈАТА НЕ ЈА СКРШИ ПОПУЛАРНАТА УБАВИЦА: Во земјотрес го загубила свршеникот а сега предвреме се породила во 7. месец на бременост

„Избра да стигне неочекувано, во 34-та недела од бременоста среде ноќ во дива природа. Во текот на тоа невреме, за малку ќе се породев во автомобил додека брзавме до најблиската болница…“ По неизвесното предвремено породување манекенката станала мајка на прекрасно машко бебе. Петра Немцова (40), позната манекенка од Чешка на …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕМА НИШТО БЕЗ МАКА: Џенифер Лопез открила на кои вежби го должи совршениот изглед – Од самото гледање ќе се препотите!

Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник Алекс Родригез се еден од најфит холивудските парови. Не е тајна дека многу внимание посветуваат на својот изглед и дека тој е резултат на внимателна исхрана и интензивни тренинзи. Во новото видео, Џенифер Лопез, открила дека изведува бројни вежби кои добро ќе ве испотат и …

Повеќе »

(ФОТО) Тажна животна приказна на ѕвезда на турските серии: После тежок развод свршеникот ја оставил пред олтар!

Кога не е на снимање таа се наоѓа во некој од азилите за напуштени миленици бидејќи ги обожува животните. Асли Енвер публиката од овие простори ја запознала како Суреја во серијата „Истанбулска невеста“ што и е една од најголемите улоги во кариерата. Глумицата со кипарско потекло има 34. години, а …

Повеќе »

(ФОТО) „Џепната Венера“ после измамата од свршеникот повторно љуби!

„Џепната Венера“ прекинала со британскиот глумец Џошуа Сасо кон крајот на 2016. година, а прекинувањето го објавила во февруари наредната година. Иако, не ги открила причините се шушкало дека глумецот ја изневерил… Иако минатата година си ја отворила душата и признала дека бившиот свршеник и ги уништил самодовербата и вербата …

Повеќе »

(ФОТО) Бившиот свршеник на „џепната венера“ конечно проговорил: Ладните зборови упатени само на Кајли, но се’ „да се смрзнеш“!

После љубовната врска со Џошуа Сасо австралијанската пејачка Кајли Миног доживеала голем „бродолом“… „Морав повторно да се изградам, физички и ментално“, говорела своевремено пејачката, која долго била повредена после прекинувањето на свршувачката. Меѓутоа, откако видел колкаво внимание привлекла Кајли, Џошуа пробал да се извлече со објава на Инстаграм. „Што и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Кајли Џенер родила девојче и објавила прва снимка од бебето

Кајли Џенер родила девојче. Дваесетгодишната реална ѕвезда во неделата потврдила дека таа и свршеникот Тревис Скот станале родители. Својата бременост и’ покрај гласините досега не сакала да ја потврди. Како што јавува Е!, Кајли и Тревис сеуште не одлучиле како ќе го наречат бебето. „Моето прекрасно и здраво девојче пристигна …

Повеќе »

(ФОТО) Ги изненадил обожавателите: Рики Мартин објавил фотка на која е потполно гол

Порториканската музичка ѕвезда често на својот профил на Инстаграм објавува свои полуголи фотографии. Со новата објава Рики Мартин тотално ги воодушевил своите женски и машки фанови ширум светот. Пејачот потполно гол шета по бањата, додека фотографот се’ снимил од спалната соба. Рики Мартин го покажал задникот, додек предниот дел го …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Серена Вилијамс оригинално го открила името на ќерката, слика и видео од бременоста

“Добредојде Олимпиа! Ние сме многу среќни што те запознавме. Ние направивме видео од нашата заедничка авантура”, напиша новиот татко на својот Инстаграм профил. Серена Вилијамс на своите фанови им приреди изненадување. Таа сподели слика од нејзината ќерка и кратко видео од својата бременост. Овој месец таа се породи и доби …

Повеќе »