Tag Archives: свршени

(ФОТО) Интернетот го „НАПАДНАЛ“ затоа што завел 19. ГОДИНИ ПОМЛАДА: Има 45. години и нивната љубовна приказна е инспиративна!

Топ моделот Мајкл Стоматук е неверојатно згоден и секси на 45. години и покрај седата коса изгледа помладо отколку што е. Неодамна стана популарен на социјалните мрежи, делумно поради фантастичниот изглед, делумно поради љубовната врска со 19. години помладата девојка Емили Даунинг. View this post on Instagram A post shared …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО – ТАА Е АС*КСУАЛНА, А ТОЈ ЗАВИСЕН ОД ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ: Се верија и планираат брак и покрај тоа што ретко имаат ОДНОСИ!

Необичен пар е доказ дека љубовта не познава граници, па ни необичните навики на партнерот. Алис, која се декларира како асексуална, го запознала Харви, кој е зависник од порнографија, кога сфатила дека сексуалните односи не се за неа. А, и покрај зависноста со која Харви се „бори“, парот успеал да …

Повеќе »

(ФОТО) Маж ќе се жени со идентични тројки: „Луѓето се сомневаат дека не можам да задоволам три девојки“

Кејт, Ив и Мери се идентични тројки, а освен изгледот, делат и една необична работа – нивниот вереник. Овие девојки во интервју за странски медиуми откриле дека сакаат да се венчаат, но за еден маж по име Стив. Својот иден сопруг најпрво го запознала Кејт, која го претставила на другите …

Повеќе »

(ФОТО) Последната девојка на Марадона плаче на ТВ: „Неговото семејство не ми дозволува да се простам!“

РОЦИО ОЛИВИЈА, последната партнерка на Диего Армандо Марадона, била гостин во една аргентинска телевизија и плачела зборувајќи за него. Таавели дека неговите деца и поранешната сопруга не и дозволуваат да се збогува со него на бдението. „Ме боли што не ме пуштаат, го повредуваат и Диего. Јас сум неговиот последен …

Повеќе »

(ФОТО) ЉУБОВ – СИТЕ МЕ ПРАШУВААТ ДАЛИ МИ Е ДЕДО: Децата на Сем (49) се постари од Хана )20) но тие ЛУДО СЕ САКААТ и покрај големите внуци!

Хана Енис (20) од Илиноис е свршена за Сем Прует (49). Тој ја верил во септември 2019. година, на работното место каде што се сретнале. „Кога го видов за прв пат, заклучив дека тој е тврдоглав старец. Сигурно не ни помислував дека некогаш би можела да имам нешто со него. …

Повеќе »

(ФОТО) КЕТИ ПЕРИ: Со „стомак до заби“ ужива на плажа!

Пејачката Кети Пери во март годинава објави дека е бремена со актерот Орландо Блум. Таа на фановите тоа им го соопшти со новата песна „Never Worn White“ каде на последната сцена позираше во полушроѕирен фустан со рацете на стомакот. Во текстот на песната, пејачката се обратила до својот свршеник на …

Повеќе »

(ФОТО) Рафаел Надал става крај на ергенскиот живот: Шпанецот се жени а младенците избрале каде „ќе се заколнат“ на вечна љубов!

Како што јавуваат шпанските медиуми, но и сајтот rafaenadalfans.com, Рафа оваа есен ќе се ожени со долгогодишната девојка Марија Франсиска Перелјо. Рафа и Циска се забавуваат уште од 2005. година, кога таа имала 16. години, а тој го исчекувал полнолетството, пишува „Hola”. Се свршиле во мај минатата година, а се’ …

Повеќе »

(ФОТО) Кристиано Роналдо се свршил:Георгина се пофалила со прстенот вреден 750.000 евра!

Кристиано Роналдо веќе постигнал четири гола на Светското првенство во Русија, каде го испратиле девојката Георгина Родригез и семејството. Девојката на Роналдо ги гледала и’ двата натпревари на Португалија, но се чини дека на мечот против Мароко покажала детал кој ги возбудил духовите во светските медиуми. Qué maravilloso día pasamos …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Хари и Меган и’ јавно свршени: Откриени детали за прстенот, титулите, децата…

Британскиот принц Хари и американската глумица Меган Маркле своите први свршенички фотографии ги направиле, како што принцот изјавил – на омиленото место на неговата мајка, принцезата Диана, во бавчата на Кенсингтонската палата… Овој чин имал посебна емотивна симболика, а Хари на тој начин и оддал и’ почест на својата мајка. …

Повеќе »