Tag Archives: свршени

(ФОТО) Маж ќе се жени со идентични тројки: „Луѓето се сомневаат дека не можам да задоволам три девојки“

Кејт, Ив и Мери се идентични тројки, а освен изгледот, делат и една необична работа – нивниот вереник. Овие девојки во интервју за странски медиуми откриле дека сакаат да се венчаат, но за еден маж по име Стив. Својот иден сопруг најпрво го запознала Кејт, која го претставила на другите …

Повеќе »

(ФОТО) ЉУБОВ – СИТЕ МЕ ПРАШУВААТ ДАЛИ МИ Е ДЕДО: Децата на Сем (49) се постари од Хана )20) но тие ЛУДО СЕ САКААТ и покрај големите внуци!

Хана Енис (20) од Илиноис е свршена за Сем Прует (49). Тој ја верил во септември 2019. година, на работното место каде што се сретнале. „Кога го видов за прв пат, заклучив дека тој е тврдоглав старец. Сигурно не ни помислував дека некогаш би можела да имам нешто со него. …

Повеќе »

(ФОТО) КЕТИ ПЕРИ: Со „стомак до заби“ ужива на плажа!

Пејачката Кети Пери во март годинава објави дека е бремена со актерот Орландо Блум. Таа на фановите тоа им го соопшти со новата песна „Never Worn White“ каде на последната сцена позираше во полушроѕирен фустан со рацете на стомакот. Во текстот на песната, пејачката се обратила до својот свршеник на …

Повеќе »

(ФОТО) Рафаел Надал става крај на ергенскиот живот: Шпанецот се жени а младенците избрале каде „ќе се заколнат“ на вечна љубов!

Како што јавуваат шпанските медиуми, но и сајтот rafaenadalfans.com, Рафа оваа есен ќе се ожени со долгогодишната девојка Марија Франсиска Перелјо. Рафа и Циска се забавуваат уште од 2005. година, кога таа имала 16. години, а тој го исчекувал полнолетството, пишува „Hola”. Се свршиле во мај минатата година, а се’ …

Повеќе »