Tag Archives: сурова

(ФОТО) Ги понижува мажите, зла е и сурова – сето тоа го прави за пари!

Таа била злобна кон едно момче и го понижувала, а и била платена за тоа. Сега вели, сака да заработува уште повеќе. Корисничката на TickTok Ники Фокс објасни како добила порака од странец кој барал намерно да го „понижи“ во замена за пари. View this post on Instagram A post …

Повеќе »

(ФОТО) Детали од биографијата на Меган Маркле:Суровоста не и била туѓа – ја почувствувал бившиот сопруг!

Мортон открил и’ дека Меган се ослободила од сите блиски луѓе во својот живот кои не одговараат со нејзиниот моментален социјален и професионален статус… Кога Меган Маркл одлучила да стави точка на бракот со продуцентот Тревор Енгелсон во 2013. година, реагирала брзо, практично и можеби помалку сурово, пишуваат светските медиуми. …

Повеќе »