Tag Archives: страв

(ВИДЕО) Жената сакала да го изненади, а тој доживеал ТРАУМА! Се обидел да го помине стаклениот мост, а сцената ги насмеа сите ширум светот

Последните денови на TikTok кружи клип кој насмеал до солзи многу заљубени парови, а некои се прашуваа дали секогаш успешно ги изненадуваат своите партнери. Видеото од брачна двојка од Кина поттикна многумина да се преиспитаат. @afri_kazt #NikeShesBallin #PayPalityourway #greenscreen ♬ Funny Laugh no no no – Sound Effect Станува збор …

Повеќе »

(ВИДЕО) МАЈКА ВО МАРКЕТ ЗЕМАЛА ПОГРЕШНО ДЕТЕ, А ПОТОА НАСТАНАЛ ХАОС: 18милиони луѓе го виделе ова видео и НЕ ВЕРУВААТ што гледаат!

Сите мајки знаат дека родителството понекогаш е навистина тешко. Од мајките се очекува да прават, да кажат и да запомнат толку многу што понекогаш е премногу за нив. Сетете се на последниот пат кога сте отишле во супермаркет, колку задачи требало да направите а колку малку време сте имале. Сега …

Повеќе »

Сузана Манчиќ на работ на солзи: „Ќерка ми ми кажа дека не сака да живее во ваков свет“

Популарната водителка едвај ги задржала солзите Темата на емисијата „Ако прозборувам“ била грижата за децата и нивната заштита, а на оваа тема зборувала и водителката Сузана Манчиќ, која низ солзи раскажала потресен детал од воспитувањето на своите деца. – Имаше многу секти во делот од градот каде што живеев. Еден …

Повеќе »

(Вознемирувачко видео) СТРАВ ОД БОИШТЕ – Герашченко сподели видео во кое млад Русин му ја скрши ногата на својот пријател за да избегне мобилизација

За многу Руси, одлуката на Кремљ да повика 300.000 воени резервисти за војната во Украина беше шок. Во големите градови, седуммесечната војна на Русија против нејзините соседи секогаш изгледала далечна. Но, штом завршило обраќањето на претседателот Владимир Путин, реалноста ги погодила. Да се ​​биде испратен во битка било поблиску отколку …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Драма на снимањето на „Тринаесет животи“ – Колин Фарел: „Беше страшно“, Виго Мортенсен имал напад на паника

Изгледа никој не се забавувал на снимањето на „Thirteen Lives“. „Со еден збор, беше застрашувачко. Страшно“, изјавил 46-годишниот ирски актер Колин Фарел за Entertainment Tonight на премиерата на филмот додека го опишувал искуството. Филмот на режисерот Рон Хауард зборува за вистинското спасување на десетина момчиња и нивниот фудбалски тренер кои …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЗА ВРЕМЕ НА ВОЈНАТА – Олена и Володимир Зеленски позирале за Вог: „Се радуваме на победата на Украина!“

Олена Зеленска и Володимир Зеленски се појавија во новото издание на магазинот „Вог“. Тие зборуваат за нивниот брак и војната во Украина. View this post on Instagram A post shared by Vogue (@voguemagazine) Имено, првата дама на Украина изјавила дека го запознала Володимир во средно училиште. Започнале да се забавуваат …

Повеќе »

(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО ЗООЛОШКА ГРАДИНА – Мајмуни фатиле за коса мало девојче откако удрило во кафезот

За среќа, малото девојче успеало да се ослободи и не изгледало повредено, иако било очигледно дека претрпела страв и болка… На социјалните мрежи кружи видео од зоолошка градина во Мексико. На видеото се гледа прво еден мајмун, а потоа друг како ја фаќа за косата девојчето откако таа го клоцнала …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ким Бесинџер открила зошто долго се криела: „Беше страшно, не излегував од дома!“

68-годишната Ким БЕСИНЏЕР во последните години ретко се појавуваше во јавноста, а сега отворено зборувала за нарушувањето со кое се бори. Актерката, која своевремено беше прогласена за најубава жена на светот, гостувала во подкастот на Jade Pinkett-Smith, Red Table Talk, и признала дека се бори против агорафобијата. Тоа е еден …

Повеќе »

(ФОТО) Познатата комичарка открила долго чувана тајна: „Се надевам дека мојот син нема да го наследи моето нарушување!“

АКО има нешто што знаеме за Ејми Шумер, освен нејзината способност да го претвори секој напнат момент во смеа, тоа е дека никогаш не бега од вистината кога е нејзиниот живот во прашање. Додека некои други познати личности се држат настрана од своите обожаватели, Шумер го прикажува нејзиниот реален живот, …

Повеќе »