Tag Archives: сталоне

(ВИДЕО) ВО ОСМАТА ДЕЦЕНИЈА КРЕВА ТЕГОВИ КАКО ОД ШЕГА: Сталоне кренал 40. килограми и сите ги МОТИВИРАЛ да започнат со вежбање!

Актерот Силвестер Сталоне (74) е еден од акционите херои на модерен Холивуд и неговиот легендарен статус е општо познат.   View this post on Instagram   A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) Луѓето го паметат како Рамбо и Роки Балбоа, филмови за кои сам го напиша сценариото, а неодамна …

Повеќе »

(ФОТО) Сталоне ги негира тврдењата дека присилил тинејџерка на секс па и се заканувал

Во јавноста се појавило полициско известување во кое тогаш 16. годишна девојка тврди дека тогаш 40. годишниот Силвестер Сталоне ја присилил на групен секс… Полицискиот извештај кој се појавил во јавност содржи детали од обвинението на тогаш 16. годишната девојка кој го запознала Силвестер Сталоне во Лас Вегас. Глумецот тогаш …

Повеќе »