Tag Archives: списанија

(ФОТО) Што ќе рече Швајни: Ана Ивановиќ се соблекла за бугарски магазин

Некогашната српска тенисерка, Ана Ивановиќ, се сликала за бугарското издание на магазинот „Ел“ и во таа пригода потполно се разголила. Бившата тенисерка во темновиолетова тренерка ги покажала градите, барем според насловната страна. Фотографијата од насловната ја поставила и на социјалните мрежи со што собрала голем број лајкови но и комплименти …

Повеќе »