Tag Archives: социјални мрежи

(ВИДЕО) Кралот Чарлс ја шокирал светската јавност: „Гнил расист, сега сите и веруваме на Меган“

На социјалните мрежи кружи срамна снимка од кралот Чарлс, на која тој прескокнува црнец додека се ракува со ожалостените кои дојдоа да и оддадат почит на кралицата Елизабета. Луѓето со неверување гледаат како Чарлс ги поздравува сите присутни по ред, а потоа намерно го прескокнува човекот пред него, кој сè …

Повеќе »

САМО НЕКОЛКУ ДЕНА ОТКАКО НЕЈЗИНИОТ СОПРУГ ПОЧИНАЛ ОД РАК, ЈА ШОКИРАЛО БИЗАРНОТО БАРАЊЕ НА СВЕКРВАТА: „Изгледа дека само ОВА го сакаат, збунета сум!“

Млада жена се соочила со болната загуба на нејзиниот сопруг кој починал од рак. Само неколку дена по неговата смрт и се јавиле свекорот и свекрвата со многу бизарно барање. Убедени дека нивниот син ќе се излечи, решиле да замрзнат неколку примероци од неговата сперма, за хемотерапијата да не ја …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДРАМА – ШЕТАЛ ПО ЖЕЛЕЗНИЦА И СНИМАЛ ВИДЕО ЗА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Толку се занел што не слушнал како доаѓа возот! Брутална снимка од несреќа на индиски тинејџер!

Тинејџер од Индија преживеа нешто што многумина би рекле дека е невозможно. Имено, на него удрил воз додека снимал видео за социјалните мрежи. Ова вознемирувачко видео го објавија медиумите ширум светот. На видеото може да се види како Акшај Раџ (17) оди покрај шините додека снима видео за Инстаграм. Сепак, …

Повеќе »

(ФОТО) Баба го водела внукот на синџир низ центарот на Суботица, вели дека си играле

Низ социјалните мрежи се прошири сликата на жена која води дете со синџир околу вратот низ центарот на Суботица. Како што се дознава, станува збор за жена од Будимпешта која продава на саемот во рамките на фестивалот Интеретно. Жената рекла дека детето и е внук, кој, според неа, сам го …

Повеќе »

(ФОТО) РОНАЛДО ЕКСПЛОДИРАЛ НА ИНСТАГРАМ! Во средината на приказната за ОТКАЗОТ во Јунајтед, тој го направи она што големите ѕвезди НЕ ГО прават

Кристијано Роналдо се бори со коментари и на Инстаграм, наместо да го спушти телефонот.Еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, Кристијано Роналдо, се наоѓа во најтешкиот момент во кариерата, бидејќи цело лето се обидува да го напушти Манчестер Јунајтед, но има два проблеми – клубот не сака да го пушти …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СТРАШНАТА СНИМКА КАКО ГРОМ УБИЛ ЧОВЕК! Мрежите зовреа од морничавото видео кое го шокираше СВЕТОТ!

На социјалните мрежи се појави снимка од удар на гром во дрво, под кое се засолниле четворица мажи, од кои еден починал од последиците на ударот! На социјалните мрежи пред неколку дена се појави неверојатно и страшно видео. За само неколку дена има повеќе од 17. милиони прегледи и се …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ЖЕНА го соблекла костимот за капење, ПА НАПАДНАЛА ДЕЛФИН: Не му дала мир, неколку пати се обидела да го јава – луѓето и аплаудирале!

Жена во топлес се обидела да јава изгубен делфин кој се обидувал да го најде патот до морето во Холандија. На видеото објавено на социјалните мрежи, може да се види жена како постојано се качува на грбот на делфинот и се обидува да се искачи на него. Некои посетители на …

Повеќе »

(ВИДЕО) ИНТЕРЕСНА СНИМКА – Брус Вилис и неговата ќерка насмеаја многумина со нивните урнебесни танцови потези

Брус Вилис и неговата ќерка се испробаа во танцов предизвик, а нивните движења насмеаа многу корисници на социјалните мрежи. Во петокот, неговата сопруга Ема Хеминг Вилис сподели видео на Инстаграм како добитникот на Златен глобус и нивната ќерка Мејбел Реј танцуваат. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ФОТО) ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Илон Маск е снимен во шорцеви за капење додека се релаксирал на јахта, а потоа го исмевале поради неговиот изглед

Илон Маск бил фотографиран за време на неговиот одмор во Грција додека се сончал на јахта и пливал во море, но неговото појавување во шорцеви за капење предизвикало лавина коментари и шеги на негова сметка, а многумина го исмеваат поради бледиот тен. Извршниот директор на Tesla и Space X претходно …

Повеќе »