Tag Archives: соседи

САКАНАТА АКТЕРКА ПОЧИНАЛА НА 58 ГОДИНИ: Ја обожававте поради нејзината улога во оваа популарна серија, а сега не напушти

Актерката Максин Клибингаитис, која светската слава ја стекна со улогата во серијата „Соседи“, ненадејно почина на 58-годишна возраст, а веста за нејзината смрт ја објавија фановите на нејзината официјална фан страна на Фејсбук. Тие напишаа: Максин Клибингатис 1964 – 2023 година – Со жалење соопштуваме дека денеска почина актерката Максин …

Повеќе »

(ВИДЕО) На Шварценегер му здодеало да чека властите да ја поправат дупката, па сам го направил тоа

Актерот Арнолд Шварценегер ги презел работите во свои раце откако му здодеало недејствувањето на властите во неговата област и закрпил дупка на патот што му правела проблеми нему и на неговите соседи. „Откако целото соседство беше вознемирено поради оваа огромна дупка на патот што со недели ги оштетува автомобилите и …

Повеќе »

(ФОТО) На потполно голата Хали Бери повеќе не и е гајле за луѓето: „На соседот му се допаѓа глетката“

Актерката Хали Бери пријатно ги изненадила фановите за време на викендот кога објави своја разголена фотографија на Инстаграм. Изгледа дека 56-годишната актерка не губела време, тие сончеви денови ги искористила за да направи уметнички фотографии. Потполно голата Хали Бери не се грижела за љубопитниот изглед на пошироката јавност, а позирала …

Повеќе »

(ВИДЕО) ГО УРЕДУВАЛЕ ДВОРОТ, ПОТОА НАШЛЕ СКРИЕН СЕФ! Не можеле да поверуваат кога виделе што има внатре: Тајна врзана за нивните СОСЕДИ!

Пар од Њујорк, Метју и Марија Емануел, купиле куќа, а кога почнале да ја уредуваат за да ја направат идеално место за живеење, нашле метален сеф полн со злато, дијаманти и банкноти. Во него имало предмети чија вкупна вредност била околу 52.000 долари и многу брзо откриле дека тие работи …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Се омажила за маж кој бил осуден за УБИСТВО на нејзината сестра БЛИЗНАЧКА – ТАТКО се откажал од својата ќерка поради тој потег!

Аргентинката Едит Касас се омажила, на Денот на вљубените во 2013. година, со маж осуден за убиство на нејзината идентична сестра близначка. Многумина ја осудиле за нејзината одлука да биде со убиец, а не доаѓало во предвид да се омажи за него, но таа верувала во неговата невиност и решила …

Повеќе »

АКТЕРКАТА ОД ФИЛМОТ „ЕЛВИС“ ПРОНАЈДЕНА МРТВА: Детето ја пронашло во несвест и ги повикало соседите

АКТЕРКАТА Шонка Дукурех, која играше во филмот „Елвис“, починала на 44-годишна возраст. Таа била пронајдена мртва во нејзиниот стан во Нешвил во четвртокот, соопшти полицијата. Едно од нејзините две деца ја нашло во несвест и отишло кај соседот за помош, кој повикал итна помош. Причината за смртта се уште не …

Повеќе »

(ВИДЕО) Снимале филмови за возрасни пред сите: Шокираните соседи ги снимиле актерките како се „извртуваат“

На социјалните мрежи кружат експлицитни видеа и фотографии од Москва… Дури и московјаните деновиве готват на температури кои достигнуваат триесет степени Целзиусови, а наводно жештината била причината што шест по**о актери и актерки биле принудени да продолжат со снимањето на терасата на една од станбените згради. Така барем пренесува порталот …

Повеќе »

(Вознемирувачко видео) Татко херој спасил четиригодишен сосед од давење

Жителот на Канзас, Том Вестерхаус, и неговата ќерка Медокс станаа херои на денот спасувајќи го животот на 4-годишно момче од давење во базен во дворот на семејната куќа. Имено, 12-годишната Медокс за среќа погледнала кон соседниот двор и го видела момчето како влегува во базенот. Во младоста, Том одел на …

Повеќе »

Едвај чекала да се всели кај нејзиното момче, но потоа ја дочекала порака од сосетката поради која се ЗАСРАМИЛА!

Се радувала на заедничкиот живот со партнерот, но не очекувала сосетката од неа да побара „да има повеќе обѕир“. Жената штотуку се иселила од заедничко сместување каде поради нивните цимери немало можност за бучни сексуални сеанси. Но, сега, во нивниот приватен стан, таа била возбудена што може да се шета …

Повеќе »