Tag Archives: сопруг

(ФОТО) Немала естетски операции, таа е олицетворение на природната убавина – слики од плажа го покажуваат тоа!

Една од најубавите актерки во светот, Џесика Алба, е во брак со продуцентот Кеш Ворен веќе 13. години и имаат три деца. Парот важи за еден од најскладните во светот на шоу-бизнисот, а Џесика секогаш со многу љубов зборува за Кеш: View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ФОТО) Олена Зеленска открила кога последен пат го видела сопругот – тој и кажал само еден збор!

Првата дама на Украина Олена Зеленска открила дека последен пат го видела сопругот кога започнала војната во таа земја, а во големото интервју за „Вог“ проговорила и за агонијата низ која минуваат Украинците. Како што рекла, на првиот ден од руската инвазија ја разбудила врева помеѓу 4. и 5. часот …

Повеќе »

Убиен сопругот на вицепремиерката на Украина: „Незамислива трагедија“

Сопругот на вицепремиерката на Украина за европски и евроатлантски интеграции Олха Стефанишина е убиен во руско гранатирање, објави на социјалните мрежи украинската пратеничка Лесија Василенко. Богдан Стефанишин бил убиен пред два дена за време на руско гранатирање додека се обидувал да ги евакуира цивилите од Чернихив. “Вчера плачев повеќе отколку …

Повеќе »

(ФОТО) Најстарата ќерка на Путин се развела пред војната во Украина а и пропаднал и нејзиниот вносен бизнис

Војната во Украина ги уништи надежите на најстарата ќерка на Путин, Марија Воронцова, која ја доби од бракот со поранешната прва дама на Русија, Људмила Шкребнева, тврдат странските медиуми. Имено, Марија, која е специјалист во областа на генетските болести кај децата, имала план да отвори елитен медицински центар за „супербогатите …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТАЖНО – ЛЕЖЕЛА НА МИЛИОНИ И БИЛА НЕСТВАРНО УБАВА, А ПОТОА ГО СРЕТНАЛА НЕГО: Тој ден започнал нејзиниот пекол!

Тој и го уништил животот и ја довел до питачки стап Некогаш владееше на модните писти, престижните списанија и нудеа неверојатни суми пари само за да позира за насловната страница. „Имав се, живеев како кралица“, изјавила Настасија Урбано. Таа истакнала дека за само една година заработила милион долари, а таа …

Повеќе »

„Ќе те обвинам дека ги злоставуваше нашите деца“ – актерката му испратила 113 страници заканувачки пораки на поранешниот сопруг

Британската актерка Алис Еванс (50) повторно е во центарот на вниманието на јавноста поради разводот со две години помладиот актер Иан Груфуд. Нивното раскинување е прилично турбулентно, особено што во меѓувреме се појави трето лице – девојката на актерот, Бијанка Волес, а сега покрај медиумите и на суд го носат …

Повеќе »

(ФОТО) БОЛКАТА НЕ ОТУПУВА СО ВРЕМЕТО – Семејството на убиената снимателка го тужело Алек Болдвин: Адвокатите на актерот веднаш одговориле!

Семејството на Халина Хачинс, снимателката која беше убиена за време на снимањето на филмот „Rust“, го тужело актерот Алек Болдвин кој ги застрела неа и режисерот на филмот, наведувајќи дека неговото несовесно непочитување на безбедносните жалби довело до нејзина смрт. Адвокатите на сопругот и 9-годишниот син на Хачинс изјавиле дека …

Повеќе »

МОРБИДНО – ПЕЈАЧКАТА ТРПЕЛА ЗЛОУПОТРЕБУВАЊЕ И ИЖИВУВАЊЕ: „Ми кажа дека сум оштетена роба, ме туркаше на креветот и СИЛУВАШЕ, а ќерка ми знаела за тоа!“

Поранешната „Спајсица“ Мел Би (46) и нејзината ќерка Феникс (22) ги споделија своите приказни како дел од кампањата за подигање на свеста за сексуалното насилство. Имено, пејачката била малтретирана од нејзиниот поранешен сопруг Стивен Белафонте, а нејзината ќерка била сведок на некои од неговите најлоши напади. Мел Би истакнала дека …

Повеќе »

(ФОТО) Оженет е, има три деца и сака да носи здолништа и штикли!

И’ децата и сопругата го издржуваат, а сопругата му помага да смисли комбинации. View this post on Instagram A post shared by Mark Bryan (@markbryan911) Марк Брајан (61), инженер по роботика и оженет татко на три деца, стана хит на социјалните мрежи благодарение на својот необичен моден избор. Обожава да …

Повеќе »