Tag Archives: сопруг

ЉУБОВЕН БРОДОЛОМ – ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ЖЕНИ НА СВЕТОТ СЕ РАЗВЕДУВА ПОРАДИ ИЗМАМА: Му родила дете, а тој ја ПОНИЖИЛ! Веќе ниту бурма не носи!

Една од најуспешните и најубавите манекенки во светот, Емили Ратајковски, наводно се разведува од сопругот Себастијан Бер-МекКлард, пишува Page Six. Според споменатиот портал, Емили го иницирала разводот затоа што Себастијан наводно ја изневерил. „Да, ја изневерил. Тој е прељубник. Одвратно”, рекол изворот. View this post on Instagram A post shared …

Повеќе »

(ВИДЕО) Момче опишало НАЈЛОШ ПРВ СОСТАНОК: Сè одело без проблеми, додека на масата не седнал ДРУГ МАЖ и ја разоткрил девојката…

Корисник на TikTok, познат само по корисничкото име Pattyslap23, се приклучил на предизвикот на оваа социјална мрежа, кој бара од корисниците да ја раскажат приказната за најлошиот состанок на кој некогаш биле. @pattymac2399 #stitch with @findingmrheight Worst date you’ve been on #fyp #worstdate #married #likeforpart2 #drphil ♬ original sound – …

Повеќе »

Жена го избркала сопругот од породилната сала поради навредливиот коментар. Тој сè уште не го видел бебето!

ЕДНА мајка на Редит раскажала за големата кавга што ја имала со нејзиниот сопруг, поради што тој на крајот го пропуштил раѓањето на нивното прво дете. Жената била толку навредена од тоа што и го кажал што го избркала од родилната сала и одбила да му дозволи да присуствува на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Девојка признала: Потешка сум од сопругот, но не ми е гајле – големината не е се!

Шелби Томалин, инфлуенсерка која има висока самодоверба, го сака своето тело и влијае на другите да се прифатат себеси такви какви што се, на TikTok открила дека е потешка и повисока од нејзиниот сопруг – но ништо од тоа не им е важно затоа што се сакаат. Парот сакал преку …

Повеќе »

ТАЖНО – Сопругот на убиената учителка во Тексас починал од синдром на „скршено срце“

Братучедот на неговата сопруга изјавил дека верува дека Џо умрел од скршено срце бидејќи не можел да ја поднесе загубата на сопругата со која бил повеќе од 25. години. Наставничката Ирма Гарсија беше убиена во ужасниот масакр извршен од Салвадор Рамос во основно училиште во Тексас. Само два дена по …

Повеќе »

Меган Маркл се обидела да се протурка да дојде во првиот ред на сцената, видеото е ХИТ!

На СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ почна да кружи видео од настанот во кој Меган Маркл се нашла во прилично непријатна положба. На поло турнирот, кој се одржа минатата недела во клубот Santa Barbara Polo & Racquet Club, победил тимот на принцот Хари, а Меган Маркл им се придружила на момците во подигнувањето …

Повеќе »

(ФОТО) Холивудската дива се омажила за мистериозниот Синиша кој го интригира Балканот

Холивудската дива Клои Севињи и мистериозниот директор на галеријата со балканско потекло Синиша Мацковиќ се венчаа по втор пат во Конектикат. View this post on Instagram A post shared by Chloë Sevigny (@chloessevigny) Две години по граѓанската венчавка во Њујорк, во кругот на семејството и пријателите, тие двајца повторно го …

Повеќе »

НЕВЕРОЈАТНО – МАЖОТ ВО ПОНЕДЕЛНИК И ИСПРАЌАЛ ЦВЕЌЕ, А КОЛЕШКА И КАЖУВА ДЕКА ЈА ИЗНЕВЕРУВА: По безброј ЗЛОБНИ коментари добила одговор каков што заслужува!

Сите ние би сакале нашите врски да функционираат токму онака како што ги гледаме во филмовите – да не изненадат, луѓето за кои се грижиме, со подароци на работа или спонтани излегувања. Но, за повеќето од нас, реалниот свет едноставно не функционира така, пишува Mirror. Меѓутоа, една жена на Редит …

Повеќе »

Починала актерката од „Ургентен центар“

Џосара Џинаро, актерка позната на јавноста по улогата во серијата „Ургентен центар“ (ЕР), починала на 48-годишна возраст по долга и тешка битка со ракот. Овие наводи ги потврди и нејзиниот сопруг на нејзината официјална страница на Фејсбук. View this post on Instagram A post shared by Jossara Jinaro (@jossarajinaro) „Со …

Повеќе »