Tag Archives: сопруг

(ФОТО) Кога забременила не знаела чие дете носи: Познатата актерка на денот на венчавката била силувана од нејзиниот татко, а потоа останале во врска уште 10. години

Во својата исповед актерката ги открила шокантните детали од инцестуозната врска со нејзиниот татко Една од најшокантните исповеди кај Опра Винфри секако е исповедта на актерката Мекензи Филипс (62) која признала дека таа и нејзиниот татко биле во инцестуозна врска цели 10. години. Имено, нејзиниот татко починал 8. години пред …

Повеќе »

(ВИДЕО) Го затекнала сопругот со љубовницата, се закачила на автомобилот во движење

ОПШТО хаос неодамна избувнал на улиците на колумбискиот регион Атлантико. За се е виновна една љубоморна сопруга која цврсто се држела за автомобил во движење (во кој бил нејзиниот сопруг со љубовницата). Случајните минувачи застанаа поради кавгата на улицата, запирале, навивале, а некои ја снимале ситуацијата. На видеото се гледа …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) МНОГУМИНА НЕ ЈА САКААТ – НИКОЈ НЕ ЈА ЗНАЕ НЕЈЗИНАТА ТЕМНА ТАЈНА: Најубавата холивудска НАСМЕВКА денеска слави роденден, а овој СКАНДАЛ и го одбележа животот!

Познатата актерка Џулија Робертс, која ја носи ласкавата титула за најубава насмевка во Холивуд, денеска го слави својот 55-ти роденден, а малкумина знаат некои не толку убави детали од нејзиниот живот. Таа неодамна гостуваше во емисијата „Неделно утро“, а по тој повод откри што ја прави најсреќна во животот, но …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена се породила ВО ЛИФТ во нејзината зграда: Објавено видео од НАДЗОРНА КАМЕРА од лифтот, проговорил и таткото…

Дебора Битар од Бразил се породила во лифтот на зградата во која живее, а целото породување го снимила надзорна камера. Кон крајот на минатиот месец почувствувала силни контракции кога била дома, па веднаш се подготвила да оди во најблиската болница. Сепак, планот не одел како што мислела… Дебора го родила …

Повеќе »

(ФОТО) ПОВРЕДЕНА – КОЈ БИ ПОМИСЛИЛ ДЕКА ИМА ЧУВСТВА?! Се појави ЕМОТИВНИОТ МЕИЛ што Анџелина му го испратила на Бред! Нивната војна сега сите ја гледаат СО ДРУГИ ОЧИ!

(ФОТО) ПОВРЕДЕНА – КОЈ БИ ПОМИСЛИЛ ДЕКА ИМА ЧУВСТВА?! Се појави ЕМОТИВНИОТ МЕИЛ што Анџелина му го испратила на Бред! Нивната војна сите сега ја гледаат СО ДРУГИ ОЧИ! Поради тековните правни проблеми меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит, на TikTok повторно се појави електронска пошта што 47-годишната актерка му …

Повеќе »

ЖИВИ РАНИ ОД ИЗГОРЕНИЦИ ОД ТРЕТ СТЕПЕН – СОПРУГ ЈА ЗАПАЛИЛ БРЕМЕНАТА СОПРУГА (21): Била во 5-ти месец, телото и изгорело! Ова е причината за МОНСТРУОЗНИОТ ЧИН!

Трагичната приказна го потресе светот, девојка на само 21. година се борела за живот и била во живи рани од изгореници од трет степен откако сопругот ја запалил бидејќи одбила да абортира… Либанката Хана Мохамед Кодор (21), во петтиот месец од бременоста, итно била пренесена во болница во Триполи во …

Повеќе »

(ФОТО) Се омажила жената со официјално најубавото тело на светот

Поранешната манекенка и водителка Кели Брук, која пред неколку години ја доби титулата за најсекси жена на светот, се омажи за својот долгогодишен партнер Џереми Париси.             View this post on Instagram                         A …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОСЛЕ 3. ГОДИНИ УАПСЕНА МАЌЕАТА ОД ПЕКОЛОТ: Платила за убиството на сопругот- милионер и неговите деца

„Маќеата од пеколот“ е уапсена по три години бегство под сомнение дека ги убила нејзиниот сопруг милионер и неговите деца, откако тој ја оставил поради наводна афера со нејзиниот посинок и колега. Беренис Аланис е уапсена во средата во хотел во мексиканското одморалиште Акапулко, пишува Daily Mail. Апсењето било извршено …

Повеќе »

ВИНОВЕН Е – Сопругот на српската пејачка Јелена Марјановиќ за нејзиното убиство е осуден на 40 години

Пејачката била брутално убиена на 2. април 2016. година, а токму Зоран Марјановиќ тој ден се јавил во полиција и го пријавил исчезнувањето на сопругата. Убиството на српската пејачка Јелена Марјановиќ пред шест години ги потресе нејзините обожаватели и целиот регион. Но, конечно таа страшна приказна заврши. Нејзиниот сопруг Зоран …

Повеќе »