Tag Archives: сопруг

(ВИДЕО) Жена побарала развод поради нередот: „Работев по 10 часа дневно, тој не мрдна со прст“

ЕДНА ЖЕНА по име Линалис решила да се разведе откако работела речиси непрекинато една недела, за време на која на својот сопруг му дала едноставна задача што тој не успеал да ја заврши. Оваа мајка на пет деца споделила видео на TikTok во кое чисти неуреден дом додека објаснува зошто …

Повеќе »

(ВИДЕО) Додека неговата сопруга имала КОНТРАКЦИИ, тој го правел ОВА во болничката соба: Милиони луѓе го погледнале ова видео и се целосно шокирани од РЕАКЦИЈАТА НА МАЖОТ!

Што се случува кога жената има контракции додека чека да се породи, а нејзиниот сопруг е веднаш до неа? Во ова видео можете да погледнете едно од можните сценарија. Новата мајка Амбер Луиз Тили објави видео на Тикток кое има милиони прегледи, на кое може да се види нејзиниот сопруг …

Повеќе »

Жена водела шокантен ДВОЕН ЖИВОТ: Открил дека сопругата се занимава со ПРОСТИТУЦИЈА, па договорил состанок и СЕ’ СНИМАЛ!

Откако се договорил да се сретне под псевдоним, сопругата ја отворила вратата од хотелот облечена во долна облека… Браковите веќе не се она што беа, особено кога станува збор за верноста на партнерот. Еден човек го открил тоа на потешкиот начин. Имено, тој прво се шокирал кога дознал дека неговата …

Повеќе »

(ВИДЕО) ВИРАЛНО ВИДЕО – ТАА ГИ ОРГАНИЗИРАЛА ДА ГИ ПРЕЧЕКА СОПРУГОТ И ЉУБОВНИЧКАТА, ПА НЕ ЗНАЕЛА КАДЕ УДИРА: Прво тргнала на НЕА а сите се смеат на неговата РЕАКЦИЈА

Жена од Латинска Америка организирала наводна „сачекуша“ на својот сопруг и неговата љубовница, а видеото од пресметката стана вирално на социјалните мрежи. Виралното видео кое предизвика големо внимание, а судејќи по коментарите под објавата, станува збор за измама и љубоморен испад. Инцидентот се случил во Латинска Америка, а жената, судејќи …

Повеќе »

(ВИДЕО) Што правел сопругот во породилната сала? Наместо да сними емотивен момент, тој ги насмеал сите со ОВОЈ ПОТЕГ…

Новата мајка Никол, попозната на TikTok по прекарот @nicoleaatkinson, со фотографија се пожалила од породилната сала, која ја направил нејзиниот сопруг за да документира многу емотивен момент од нивниот живот. Сепак, Никол не очекувала дека ќе добие ваква фотографија. Уште пред да ја објави фотографијата на TikTok, Никол знаела дека …

Повеќе »

(ФОТО) Емотивна објава на сопругата на Брус Вилис: Во добро и во лошо, со сопругот!

Ема Хеминг Вилис на својот Инстаграм профил објави приказна со сопругот Брус Вилис која ги трогна фановите. Во објавата поранешната манекенка и пензионираниот актер нежно се држат за рака. Ема објави стори веднаш откако објави видео од концертот на Хари Стајлс на кој отиде со нивните ќерки Мејбел (10) и …

Повеќе »

(ВИДЕО) И РЕКЛЕ ДА ГО ОСТАВИ – Мајка на четири деца тврди дека сопругот и забранил да излегува во град: „Полугола си, тоа е само за мене!“

Млада мајка на четири деца објавила видео на својот TikTok профил во кое ја покажува реакцијата на нејзиниот сопруг на „предизвикувачкиот“ аутфит во кој таа планирала да излезе на пијалок со пријателите. Сисмаи Авелар од Калифорнија отишла кај својот сопруг во тесни фармерки и горен дел што го открива стомакот. …

Повеќе »

(ФОТО) Пукано во актерката Дениз Ричардс: Во автомобилот била со сопругот

Актерката Дениз Ричардс и нејзиниот сопруг Арон Пајперс во понеделникот се нашле на улица за време на пукање во Лос Анџелес. За среќа и таа и нејзиниот сопруг минале без повреди. Ричардс се упатила кон ТВ студиото со нејзиниот сопруг, кој забавил додека барале паркинг на улицата, во тој момент …

Повеќе »

(ФОТО) Кога забременила не знаела чие дете носи: Познатата актерка на денот на венчавката била силувана од нејзиниот татко, а потоа останале во врска уште 10. години

Во својата исповед актерката ги открила шокантните детали од инцестуозната врска со нејзиниот татко Една од најшокантните исповеди кај Опра Винфри секако е исповедта на актерката Мекензи Филипс (62) која признала дека таа и нејзиниот татко биле во инцестуозна врска цели 10. години. Имено, нејзиниот татко починал 8. години пред …

Повеќе »