Tag Archives: сопруг

(ФОТО) Вистинската љубов на Бригит Нилсен: 55. годишната глумица ја објавила првата фотографија од своето девојче

Бригит Нилсен на светот му ја покажала својата новородена ќерка. Глумицата Бригит Нилсен пред неколку дена во својата 55. година станала мајка на малечката Фрида.За Бригит ова и е петто дете а го добила со 16. години помладиот продуцент Матиа Деси за кого е мажена 12. години. Our precious little …

Повеќе »

Сопругот не сакал да има секс со неа додека е бремена, а причината е навистина бизарна!

Британка која е бремена 18. недели на Mumsnet се пожалила дека нејзиниот сопруг не сака секс бидејќи мисли дека нивното неродено дете може да сфати што прават… Таа на сите начини се обидела да го убеди дека е невозможно нероденото бебе да сфати што се случува, но не успеала. „Му …

Повеќе »

(ФОТО) Наташа Беквалац после еден месец конечно се појавила во јавност а Лазукиќ не смее да и пријде!

„Сите сме со тебе, запамти го тебе“ и пишувале обожавателите кои ја коментирале фотографијата, охрабрувајќи ја. Пејачката некое време не се појавувала во јавност а сега објавила фотографија со ќерката Хана и коњ… После повеќе од еден месец пејачката, која во приватниот живот доживеа трагедија, Наташа Беквалац (37) објавила фотографија …

Повеќе »

(ФОТО) Сопругот брутално ја претепал Наташа Беквалац!?

Пејачката Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазукиќ, јавува „Блиц“, а пренесуваат српските медиуми. Извор на порталот велат дека познатата српска пејачка се наоѓа во Ургентниот центар во Белград. Засега не се познати причините зошто сопругот Лука ја претепал пејачката. Наташа и Лука се венчаа кон средината на септември …

Повеќе »

(ФОТО) Ева Лонгорија:„Среќна сум што ќе родам син, на светот му требаат добри мажи!“

„Се чувствувам зајакнато. Животот кој го делам со синот е одличен“ рекла глумицата која се вљубила во мажот, медискиот могул, Жозе Бастон, бидејќи не се плаши од нејзината моќ и возењето со автомобил… „Мојот син ќе биде окружен со многу јаки, образовани, моќни жени и мислам дека е важно да …

Повеќе »

(ФОТО) Згодната русокоса шокирала со изјавата: „Толку од мене, завршив со глумата!“

Но, и покрај сите овие изјави и коментари, Блер истакнала дека нејзината колешка едноставно сака да се посвети на животот со сопругот Бенји Маден. „Толку од мене“, рекла Камерон Дијаз и најавила дека повеќе нема да глуми. Дијаз глумеше во десетици филмови од нејзината прва голема улога во „Маска“, но …

Повеќе »

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Ова е причината поради која Камерон Дијаз „исчезнала“ од Холивуд

Откако во јавност почнала да се појавува во широка облека почнале шушкањата дека холивудската „слаткичка“ го очекува првото дете со седум години помладиот музичар Бени Маден. Тие наводи не се потврдени, како ни дека парот има намера да усвои дете, но на сите им е јасно дека тоа е нејзина …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Анистон изгледа фантастично во бикини кое го носи со години

48. годишната глумица има тело какво се посакува… Џенифер Анистон и нејзиниот сопруг Џастин Тиеро празниците ги минуваат во Мексико. Но, холивудската миленичка никаде не може да им избега на папараците кои добро знаат дека градот Кобо Сан Лукас веќе со години е нејзина омилена дестинација за одмор, па поради …

Повеќе »

(ФОТО) Кога се сака се може: Елена Велевска прослави 10. години брак

И покрај тоа што Велевска нема никаде да настапува, телевизиската публика ќе може да ја гледа во новогодишното шоу… Фолк-пејачката Елена Велевска после 23. години настапување за Нова година, овој пат реши 2018. да ја прослави во кругот на семејството. Пред само неколку дена таа со сопругот Маријан ја прославија …

Повеќе »