Tag Archives: Софија Вергара

(ФОТО) Една од најубавите жени на светот ГО ПОКАЖАЛА ЛИЦЕТО БЕЗ ШМИНКА: Објавила фотографија од кревет и сите ги воодушевила

Една од најпосакуваните и најубави актерки според мислењето на многумина е Софија Вергара, и иако во јули наполни 49. години, таа е горда на својот изглед во нејзината петта деценија. Во последните месеци, таа со задоволство се сеќава на своите изданија од претходните години, и им докажува на своите следбеници …

Повеќе »

(ФОТО) Софија Вергара измамува воздишки и во „обично“ издание

Актерката Софија Вергара папараците ја снимиле кога одела на шопинг. Без оглед на тоа што не била средена, актерката докажала зошто важи за една од најпосакуваните жени во Холивуд со толку релаксиран стајлинг. Иако се приближува до својата петта деценија, една од најубавите актерки во Холивуд е секако Софија Вергара. …

Повеќе »

(ФОТО) Софија Вергара позирала потполно гола

Нејзината фигура на 49. години ги остава без здив мажите ширум светот Софија Вергара е најплатената актерка, но и една од најатрактивните во светот. Нејзината фигура на 49. години ги остава мажите без здив, но и жените кои копнеат по такво тело. Актерката е активна на социјалните мрежи, па често …

Повеќе »

СВЕТОТ ИМ СЕ ВООДУШЕВУВА А ТИЕ ПРАВАТ МИЛИОНИ: Софија Вергара на врвот на листата на Форбс за најплатени глумици во светот

Ѕвездата од серијата „Модерно семејство“, Софија Вергара, е најплатената актерка во светот. Латино-актерката зад себе остави многу поголеми холивудски имиња, вклучително и Ангелина Џоли, без никакви проблеми, објави Форбс при објавувањето на својата традиционална листа. Вергара, кој е судија и во американската верзија на „Јас имам талент“, заработи неверојатни 43. …

Повеќе »

(ФОТО) Кој би рекол дека има 49. години: Софија Вергара гордо ја покажала фигурата во костум за капење

Коментарите не престануваат да пристигнуваат Со објава на Инстаграм, Софија Вергара предизвика вистинска мешаница. Таа позирала во костум за капење и покажала дека на 49. години има совршено тело. На првата фотографија таа позира во бел костум за капење, а дополнително ја истакнала својата половина со црн ремен. На втората …

Повеќе »

(ВИДЕО) ОТКРИТИЕ НА „АМЕРИКА ИМА ТАЛЕНТ“: Оваа жена има 73. години а дури со 59. почнала да се бави со бодибилдинг!

Жозефина Монастерио е родена во Венецуела пред 73. години, а кога ќе ја погледнете, не би и дале ниту 55. И не само тоа, оваа жена започнала да се бави со боди-билдинг на 59-годишна возраст а за себе вели дека е родена да ги забавува луѓето. Учествувала во шоуто „Америка …

Повеќе »

(ФОТО) Софија Вергара повторно привлекува погледи на малите екрани: Седи во жирито на „Суперталент“ покрај Хајди Клум

Кон крајот на мај се емитуваше првата епизода од новата, 15-та сезона на шоуто, а обожавателите на славната актерка се воодушевени што повторно ја гледаат на малите екрани во различно, поопуштено издание. Актерката Софија Вергара (47), позната по улогата во серијалот „Модерно семејство“, седна на столче на членовите на жирито …

Повеќе »

(ФОТО) ОВИЕ 15. ЅВЕЗДИ ПРЕЖИВЕАЛЕ РАК: Глумецот сонувал дека има ТУМОР НА МОЗОКОТ, а пејачката ја отпишале пред 14. години но СИТЕ ја победиле СВИРЕПАТА БОЛЕСТ!

Многу светски ѕвезди се бореле со различни облици на свирепата болест, која немилосрдно „ги напаѓа“ сите – од деца до настарите. Иако лекувањето е неизвесно и зависи од многу фактори, овие познати имиња успеале да го победат ракот! 1. Робин Робертс Новинарката и презентерка на „Добро утро Америка“, Робин Робертс …

Повеќе »

(ФОТО) Не била на Оскарите но Софија Вергара воодушевила на црвениот тепих:Фустанот едвај ги смирил „бујните гради“ кои и го загрозуваат здравјето!

Глумицата Софија Вергара (46 со својот изглед повторно воодушевила на црвенит тепих. Познатата глумица се стегнала во тесен црно-златен фустан кој ги истакнал нејзините бујни атрибути.Нејзиниот сопруг Џо Мангалиано (42) се гледал со насмевка… Колумбиската глумица Софија Вергара (46) не била на Оскарите, но за нејзиниот изглед сигурно доста ќе …

Повеќе »