Tag Archives: снимка

(ВИДЕО) Полицајка истерува бездомник, кој јадел платен оброк, од ресторан: Снимка која збеснала милиони луѓе!

Човек забележал инцидент во еден ресторан за брза храна, а на него никој не останал рамнодушен… Овој човек наспроти „Мекдоналдс“ видел бездомник и го прашал дали е гладен. Откако човекот му одговорил искрено, му рекол да појде со него и дека ќе му плати оброк. Културно го платиле неговото јадење …

Повеќе »

(ВИДЕО) Снимка од Глоговац која го расплака целиот регион!

Прераната смрт на големиот актер Небојша Глоговац во 49 година по тешката болест предизвика огромна тага во Србија и во регионот. Неговите колеги занемеа од болка, простувајќи се не само од актерот туку и од големиот човек, со големо срце и душа. На социјалните мрежи се споделува снимката на која …

Повеќе »

(ВИДЕО) Татко без срце: Камера снимила маж како фрла новородено бебе во контејнер !

Во Кина еден татко фрлил новородено бебе во контејнер, наводно, затоа што мислел дека е неизлечиво болна. Шокантниот настан се случил минатиот понеделник во кинескиот град Сунавеј, а таткото бил фатен благодарение на тоа што камерата го снимила на дело. На снимката се гледа како маж во црвена маица носи …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ова видео расплакало четири милиони луѓе, погледнете зошто!

Последните неколку дена по интернет кружи снимка од бебе кое плаче од среќа бидејќи првпат го слушнало гласот на својата мајка. Девојчето Чарли е родено глуво,а со брза интеренција на родителите и лекарот и бил набавен апарат за слушање кој и го променил животот и на цел свет му ја …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се појавило нецензурирано видео од Северна Кореја: Погледнете пред да биде отстрането!

Забележано со скриена камера… Нецензурираните снимки од Северна Кореја се многу ретки. Благодарение на храброста на еден човек се појавиле снимки од исклучително затворениот свет и на светот непознатата земја со сцени кои го прикажуваат животот на Севернокорејанците. Овој таинствен човек успеал со камера, по пат по кој се движел …

Повеќе »