Tag Archives: следбеници

(ФОТО) Меган Фокс преку медиумите го известила сопругот за разводот, за трите деца вели: „Заборавив дека ги имам“

Меган Фокс предизвика бројни негативни коментари под последните фотографии кои ги објави на својот Инстаграм профил, а на еден коментар решила да одговори. Имено, под серијата фотографии на кои таа позира во црн топ и со капа на главата, имало коментари за нејзиниот изглед. „Пластиката е штетна за околината“, „Сега …

Повеќе »

(ВИДЕО) Во борбата за лајкови сака да виси од вратите на најскапите автомобили!

НЕКОИ се здобија со популарност со достигнувања кои го облагородија светот, а за некои целта е само да фатат повеќе лајкови. Во вторите е Кристоф Зицман, кој продава и изнајмува егзотични автомобили, а во слободното време очигледно сака да привлекува внимание. Неодамна учествуваше на „Go Luxury Summer Tour 2022“, а …

Повеќе »

(ВИДЕО) Пејачка мета на жешки сцени со бившиот на Ријана: „Срамота, тој неа ја тепаше“

Американската пејачка и танчерка Нормани се најде на мета на критики од својата публика откако сними страсно видео со Крис Браун, рапер кој јавноста го памети по бруталниот инцидент во 2009. година кога ја претепа светската ѕвезда и неговата тогашна девојка Ријана. 26-годишната Нормани, која е поранешна членка на групата …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДОБИЛА ТОРТА НА ПОДАРОК, А КОГА ЈА ИСЕКЛА ЈА ДОЧЕКАЛ МОРБИДЕН ПРИЗОР: Интернетот гори затоа што многумина мислат дека станува збор за МАГИЈА!

Мексиканската инфлуенсерка Ешли Арисделси, девојка која ја следат над милион луѓе на TikTok, неодамна доживеала голема непријатност. Изненадувањето во форма на торта требало да биде пријатно и вкусно, а се претворило во ноќен кошмар за секоја жена. Имено, се покажало дека младиот човек намерно го наполнил десертот со црви, што …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Колку ГОДИНИ би ѝ дале? Таа има лице и тело на ШЕСНАЕСТЕГОДИШНА, а кога ќе каже на која возраст е, луѓето НЕ ВЕРУВААТ!

Запознајте ја Мсдонган, корејска тиктокерка која живее во Канада. View this post on Instagram A post shared by MSDONGAN 🇰🇷(Korean) (@msdongan) Оваа дама често ги остава луѓето без зборови кога ќе каже колку години навистина има. Многумина мислат дека е во дваесеттите години, а некои мислат дека е уште помлада. …

Повеќе »

(ВИДЕО) За време на карантинот ДОБИЛА ОТКАЗ, па почнала да заработува од своето хоби: „Пушта музика, зема јаже за скокање и создава…

Американката Лорен Флајман до неодамна работела во голема компанија како менаџер за продажба и имала стандардно работно време од 9. до 17. часот. Сепак, за време на првото „затворање“ на почетокот на пандемијата на корона вирусот, Лорен добила отказ. View this post on Instagram A post shared by Lauren Flymen …

Повеќе »

(ФОТО) „Изгледа како бебе на кит“: Камила Кабелјо претрпела СТРАШНИ НАВРЕДИ ПО СЛИКИ ОД ПЛАЖА, па ОБЈАВИЛА МОЌНА ПОРАКА!

Папараците „ја уловиле“ познатата пејачка на плажа и оттогаш почнале салви на навреди на нејзина сметка Камила Кабејло уживала на плажата во Мајами, но набрзо тоа уживање и преседнало. Папараците ја снимиле во бикини со тигрест дезен, а кога фотографиите стигнале до јавноста, светската ѕвезда ја дочекале салви од навреди …

Повеќе »

(ФОТО) Фановите ја нападнале Кардашијан за новата објава: „Зарем не знаеш дека има војна во Украина?

Реалната ѕвезда Ким Кардашијан со новата објава на Инстаграм се нашла на мета на критики. Таа објавила фотографија на која позира пред луксузен автомобил, опкружена со мноштво чанти и кутии со имиња на модни брендови како Прада, Гучи, Шанел и Луј Витон. Во описот на таа фотографија напишала дека почнува …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕПРИЈАТНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ – ДЕВОЈКАТА НАРАЧАЛА ТЕСЕН СЕ**И ФУСТАН А ДОБИЛА КРПА: Кога ќе видите како изгледа, НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ дека тоа е фустанот од сликата

Факт е дека е тешко да се одолее на предизвикувачкото парче облека кое го гледате на Интернет, на професионалните фотографии. Тоа о се случило и на една тиктокерка, кој го споделила искуството од неуспешниот шопинг на „слепо“. -Фустанот го нарачав преку интернет и се зачудив од тоа што пристигна, ништо …

Повеќе »