Tag Archives: сите генерации

(ВИДЕО) БРЗИ РЕЗУЛТАТИ – Најдобри вежби за жени од сите генерации: Салото од бутините исчезнува за 20 дена!

Ова видео со причина го гледале повеќе од 7. милиони луѓе… Совршено извајаните нозе се сон на секоја жена, а летото е идеално време да ги истакнеме. Ако се борите со вишок тежина на бутовите, најдовме решение. За совршени нозе, треба да издвоите само 12. минути на ден. Иако повеќето …

Повеќе »

(ВИДЕО) Најубави љубовни стихови кои ги испеа Оливер Драгојевиќ!

Оливер Драгојевиќ почина вчера во Сплит во 71. година. Во текот на долгогодишната музичка кариера испеа некои од најубавите љубовни песни со кои бројни парови се вљубиле, венчале, го танцувале првиот танц се смееле, плачеле… Затоа денес се потсетуваме на Оливеровите 10. најубавите љубовни стихови од песните кои ги испеа …

Повеќе »

(ФОТО) После смрт на намќорест дедо во старечки дом: Сестрите нашле нешто што им ги променило животите!

Секој ден стотици постари луѓе ги чекаат своите посетители или барем телефонски повик од своите семејства. Меѓутоа, во последните фази на нивните животи, нивните стари срца кои нема уште долго да чукаат, обично се горки и разочарани. Сепак, кога старецот, кого сестрите го знаеле како мрзоволен, умрел а тие ја …

Повеќе »