Tag Archives: син

(ФОТО) СЕ ШУШКА…ПОЗНАТИОТ БАЛИ БЕГ ГО ОСТАВИЛА БРЕМЕНАТА СОПРУГА И ТОА ПОРАДИ МАЈКА МУ? Убавата Фахрије жестока се скарала со свекрвата…

Се чини дека на нивните љубовни проблеми им нема крај… Познатиот заводник и турски актер Бурак Озџивит се прослави на нашите простори благодарение на улогата на Бали-бег во хит серијата „Сулејман Величествениот“! Оттогаш стана миленик на многу жени, а срцето пред неколку години му го украде актерката Фахрије Евџен со …

Повеќе »

Рафаел Надал станал татко

Рафаел Надал во саботата попладне во Палма де Мајоркапо прв пат стана татко. Сопругата на тенисерот Мариа Перело се породила и на свет донела син.Надал со месеци ја следи состојбата на сопругата Марија Перело. Всушност, тој беше присутен само еден ден на неодамнешниот Лејвер куп бидејќи породувањето можеше да се …

Повеќе »

(ФОТО) ВО ПРОДОЛЖЕНИЕ НА РЕАЛИТИ СЕРИЈАТА – Џорџина проговорила за загубата на синот: „Во еден миг го доживеав најдобриот и најлошиот момент во мојот живот!“

На шпанскиот фестивал посветен на телевизијата наречен „FesTVal“ бил прикажан клип од претстојната втора сезона на реалити серијата „Soy Georgina“, каде Георгина Родригез, инфлуенсерка и девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, за првпат проговорила за загубата на нејзиниот син. Џорџина Родригез, наводно, потпишала голем договор со Нетфликс на почетокот на годината …

Повеќе »

(ФОТО) „Ми го допре срцето“: Адријана Лима со ЕМОТИВНА порака ја споделила ПРВАТА фотографија со синот

Фотографија која ќе ги разнежни и оние со камено срце Славната Браилка и нејзиниот партнер, филмскиот продуцент Андре Ламерс, на 29. август годинава го добија синот Сајан. Андријана на својот Инстаграм профил објави слика од окото на нејзиниот син за да објасни зошто решила да го крсти Сајан и каква …

Повеќе »

(ФОТО) Тврди дека е син на кралот Чарлс и Камила, а сега ја крена јавноста на нозе: „Ќе мора да направат ДНК“

Титулата нема да го спаси од судот“ – тврди Симон Доранте – Деј Повеќе од една деценија, кралското семејство трпи медиумски и правен притисок, зад кој стои 56-годишниот Сајмон Доранте-Деј. Смртта на кралицата Елизабета повторно ги активираше старите теми, а една од најголемите секако е Сајмон, кој тврди дека е …

Повеќе »

(ФОТО) Гитарист пронајден мртов – синот обвинет за убиство

Горд Луис (65), еден од соосновачите на канадската панк рок група „Teenage Head“, е пронајден мртов во својот стан во Хамилтон. Телото го пронашла полицијата, а според медиумите осомничен и обвинет за убиство е неговиот син Џонатан Луис (41). Според соопштението на полицијата, гитаристот бил мртов два-три дена пред да …

Повеќе »

(ВИДЕО) Во дневникот на својот син прочитала нешто СТРАШНО и го ПРИЈАВИЛА ВО ПОЛИЦИЈА: Цел свет говори за оваа мајка!

Приказната за оваа жена потресе многумина, но и ги натера длабоко да се запрашаат… За многумина звучи лудо и незамисливо мајката да го пријави својот син во полиција. Сепак, оваа жена немала избор. Никол Шуберт ја чистела куќата тој ден во 2019. година, кога наишла на дневникот на нејзиниот 17-годишен …

Повеќе »

(ФОТО) И’ ПОКРАЈ ГЛАСИНИТЕ ЗА РАЗВОД Бурак Озчивит и Фахрије Евџен го очекуваат своето второ дете!

Среќна вест од еден од најсреќните парови во Турција! Турскиот шармер, Бурак Озчивит, и неговата сопруга, актерката Фахрије Евџен, го очекуваат своето второ дете. Убавата вест одекна во турските медиуми минатиот месец, откако во јавноста беше изнесена веста дека Фахрије е веќе во вториот месец од бременоста. На почетокот, турските …

Повеќе »

(ФОТО) Мик Џегер слави роденден: Која е неговата 44. години помлада девојка која ја заинтригира јавноста?

Познатиот пејач на групата „Ролингстонс“ денеска го слави својот 79-ти роденден. Тој не е класично убав маж, има ситна градба, но откако бендот стана познат пред пет децении, се здоби со статус на своевиден секс симбол и имаше интимни врски со безброј жени. Џегер речиси никогаш не бил сам, ретко …

Повеќе »