Tag Archives: син

(ФОТО) Борко Ристовски изнасмеа илјадници фанови со коментарот за неродениото син!

Голманот на македонската ракоментна репрезентација, Борко Ристовски и неговата сакана Николина ја очекуваат својата најголема радост во животот. Имено, Борко и Николина за четири месеци за првпат ќе се реализираат во улогата на родители и ќе добијат синче. Како времето поминува, возбудата за новиот член во нивниот живот се повеќе …

Повеќе »

(ФОТО) Калиопи открила зошто не зборува за синот!

Македонската пејачка Калиопи Букле, пред белградскиот концерт на Коларац (25. ноември)  за српските медиуми си ја отворила душата… Таа раскажувала како ги поднела разводите од Ромео Грил и Зафирчев, но и како се борела со тагите во својот живот, какви мажи и се додворуваат но и за синот Пако. Belgrade,wait …

Повеќе »

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Славен или не, татко си е татко: Погледнете како славниот глумец го учи синот да вози велосипед

Славен или не, татко си е татко, а една од обврските кои ги имаат е да ги научат децата да возат велосипед, за почеток… Славниот 41. годишен ирски глумец, Колин Фарел, го научил својот осумгодишен син Хенри да вози велисипед. Се чини дека без оглед на славата и парите некои …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Кристиано Роналдо со синот во кампања за детска облека

Славниот фудбалер Кристиано Роналдо ја прошири својата модна линија „CR7“ со машка колекција за деца. Познатиот Португалец и неговиот син Кристиано Џуниор снимија рекламна кампања за да ја промовираат тексас колекцијата за момчиња но и со модели на спортски кошули. ❤️❤️ A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) …

Повеќе »

(ВИДЕО) Синот на Синан Сакиќ моли:„Пуштете ме од затвор да се простам од татко ми!“

Наследникот на Синан Сакиќ барал дозвола под полициска придружба да оди во болницата во Тузла и да го посети болниот татко, со кого со години не разговара. На Рашид му паднало тешко дека татко му во болницата во Тузла се бори за својот живот. Наследникот на пејачот, кој служи казна …

Повеќе »

(ФОТО) Кристиано Роналдо трофејот за изборот за најдобар играч го прославувал до 2. наутро

Наводно Португалецот од клубот си заминал во 2. часот наутро, кога бил фотографиран како го носи својот видно уморен син кон автомобилот. Ѕвездата на Реал Мадрид, Кристиано Роналдо, заедно со неговата девојка Георгина Родригез и синот до два часот наутро славел за титулата најдобар играч во лондонскиот клуб „Паладиум“. Соиграчот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ѓоковиќ со уникатен подарок му го честитал роденденот на својот син

Синот на најпознатиот српски тенисер Новак Ѓоковиќ, Стефан денеска полни три години, а изминатиот месец тој доби сестрата Тара. Тој минатата година по стапките на својот татко заигра тенис. Тоа било за време на Мастерсот во Рим,кога Новак го донел на теренот после тренингот со Томаж Бердих. „Стефан, ајде малку …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Хорор среде Србија; Татко својот болен син седум години го држи во кафез!

Како во најстрашни хорор филмови, Радован М. (34), лице со посебни потреби, со години живее во кафез, заклучен со ланци и катинари зад решетки во својата руинирана и без услови куќа во околината на Кикинда. Радован бил заостанат во развојот, а застрашувачкиот кафез, кој на овој несреќен човек му станал …

Повеќе »

Шок и неверување: Позната актерка ненадејно починала на 39. години

Популарната актерка ненадејно починала во 39. година од животот. Мелани Хјуз, ѕвездата на сериите „Coronation street” и „Cold Feet“оставила зад себе тригодишен син.Прв кој дознал за нејзината смрт бил сопругот кој ја пронашол. Сопругот Рик е во длабок шок со оглед на тоа што Мелани немала никакви здравствени проблеми. Синот, …

Повеќе »