Tag Archives: симпатии

(ВИДЕО) СОБРАЛ СИМПАТИИ – Напаѓачот на Барселона поради навивач во инвалидска количка го запрел автомобилот среде улица

Данскиот напаѓач и член на Барселона, Мартин Брајтвајт (29) вчера собрал многу симпатии на социјалните мрежи. Имено, се појавило видео во кое Брајтвејт го напушта тренинг центарот на клубот, каде го пречекале неколку навивачи. Додека повеќето играчи на Барса обично само мавтаат или потпишуваат неколку автограми низ прозорецот, Брајтвајт отишол …

Повеќе »

(ФОТО) Бил порно глумец, а сега на студенти им предава математика: Порно снимал поради една добра причина!

Професорот по математика на Универзитетот во Рим, Руџеро Фреди, до 2013. година бил порно глумец во Сан Франциско. Фреди има дипломи од два факултети, Математичкиот и од Организациски науки, а работи како доцент на Универзитетот во Рим. Меѓутоа, во минатото бил порно ѕвезда под псевдонимот Карло Мази. Неодамна на Фејсбук …

Повеќе »