Tag Archives: силувана

(ФОТО) Нејзиното момче ја силувало 8 часа, а потоа ја полиле со киселина: Мисицата која го преживеала пеколот е жив доказ дека ЧУДАТА постојат

Таа била на врвот на кариерата кога нејзиното момче платило професионалец да ја полие со киселина. Мисицата и модел била на врвот на кариерата, која сите ја сакале, Кејти Пајпер, доживеала страшна судбина кога нејзиното момче решило да и земе се што има. Тој најмил професионалец да ја полие со …

Повеќе »

БИЛА ЗАВИТКАНА ВО ЌЕСЕ ЗА ЃУБРЕ И ИМАЛА ПОВОДНИК зА КУЧЕЊЕ НА ВРАТОТ: Со денови мачел и силувал девојка во подрум, вака се спасила

Девојка (22) од Мисури, која наводно била држена како робинка, успеала да побегне од киднаперот и да побара помош. Жртвата го искористила отсуството на киднаперот и успеала да излезе од куќата во која била заробена и да затропа на вратата на соседот. Девојката била завиткана во кеса за ѓубре, а …

Повеќе »

(ФОТО) ШОКАНТНА ИСПОВЕД – МОЈОТ РОДЕН ТАТКО МЕ СИЛУВАШЕ ОД ПЕТТАТА ГОДИНА: Шок тврдење на ќерката на познатиот актер! „Нема да молчам повеќе и да гледам како сите му се восхитуваат!“

Најстарата ќерка на германскиот актер Клаус Кински, Паула Кински, изнела шокантни тврдења дека била сексуално и физички малтретирана од нејзиниот татко уште од рана возраст. Во интервју за магазинот „Стерн“ таа изјавила дека нејзиниот татко, актер најпознат по улогите во филмовите на Вернер Херцог, ја силувал од нејзината петта година …

Повеќе »

(ФОТО) ОМИЛЕНАТА ТУРСКА АКТЕРКА ИМАЛА 15. ГОДИНИ КОГА ТАТКО И ЈА СИЛУВАЛ: Проговорила за се само за да ја заштити својата помлада сестра!

Турската актерка Мелиса Донгел била силувана од нејзиниот татко кога била тинејџерка, а потоа во болна исповед ги открила деталите од грозоморното злоставување. Младата турска актерка Мелиса Донгел (23), која се прослави со сериите како „Тропни ми на врата“, „Елиф“ и многу други, важи за една од најпопуларните во нејзината …

Повеќе »

(ФОТО) Потресната исповед на ѕвездата од филмот „Американска пита“: „Бев само тело“ 

Актерката била силувана неколку пати… Актерката Мена Сувари се прослави со улогите во „Американска пита“ и „Американска убавица“. Во интервјуто кое го дала за „The Guardian“ ја отворила душата и зборувала за минатото кое се уште ја боли. Неколку пати била силувана. Првпат тоа и се случило кога била само …

Повеќе »

(ФОТО) Познатата актерка открила: „Ме силуваа три пати, еднаш дојде до зачнување. Абортирав!“

АМЕРИКАНСКАТА актерка Ешли Џад открила дека била силувана три пати и дека го запознала својот силувач неколку години по нападот. Во 1999. година била силувана, а подоцна сакала да разговара со силувачот. „За да биде накратко, завршивме во лулашките и седевме заедно покрај потокот. Ме интересираше приказната со која тој …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ВИСТИНСКА ПРИКАЗНА – 16. ПАТИ ЈА ПРЕСЕКЛЕ ПО ВРАТОТ И И’ ЈА ИЗВАДИЛЕ УТРОБАТА: Се иживувале над жената и ја силувале, еве како успеала да го преживее ПЕКОЛОТ!

Алисон Бота била киднапирана во близина на нејзиниот дом во Јужна Африка на 18. декември 1994. година, а до крајот на ноќта беше силувана и избодена – но таа сè уште била жива. По обично ноќно излегување со пријателите, Алисон Бота возела до нејзиниот стан во Порт Елизабет, Јужна Африка. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ќерката на Алек Болдвин со години чувала тајна: Како тинејџерка била силувана, а подоцна абортирала

Ќерката на Алек Болдвин, Ајрланд Болдвин, сподели видео на Тикток во кое откри дека како тинејџерка била силувана и дека абортирала подоцна во животот. „Денес нема да ви кажам детално што се случи“, рекла таа, „но бев силувана кога бев тинејџерка и бев целосно онесвестена кога тоа се случи. Тоа …

Повеќе »

(ФОТО) Светска шампионка силувана по Игрите, сега работи во пицерија за да преживее!

Елис Кристи, британска лизгачка, ја информирала јавноста дека планира да се врати од пензија и повторно да се натпреварува. Нејзиниот фокус е на квалификациите за Зимските олимписки игри, а оваа вест предизвика ентузијазам кај навивачите. На крајот на минатата година таа се здобила со повреда која како засекогаш да ја …

Повеќе »