Tag Archives: шпорет

(Рецепт) ДОМАЌИНКА ПОДЕЛИЛА ГЕНИЈАЛЕН ТРИК: На сунѓер го ставила ОВА, го исчистила ШПОРЕТОТ и сите ВАЛКАНИЦИ исчезнале! Жените од цел свет се воодушевиле!

Тврдокорните флеки на шпоретот понекогаш е тешко да се отстранат, дури и со најсилниот чистач. Но, најдобрите работи често се наједноставни, така што оваа жена го воодушевила интернетот кога во група на Фејсбук го открила својот трик што во голема мерка и ја олеснува оваа неблагодарна работа. Корисниците се пожалиле …

Повеќе »