Tag Archives: шокира

(ВИДЕО) Без коментар, а фановите загрижени; Бритни Спирс гола под туш!

Американската поп ѕвезда Бритни Спирс повторно успеала да ги загрижи фановите со своите објави на социјалните мрежи. Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објавича видео на кое се гледа како се тушира, но многумина сепак мислат дека претерала. Со оглед на тоа дека за ваквите објави секогаш добива многу критики, …

Повеќе »

Снимката на која мајка си ја влече ќерката по улица до училиште ги оставила сите без зборови

Од почетокот на септември на социјалната мрежа Твитер кружат видеа од мајки и татковци кои веќе не знаат како да ги принудуваат децата да одат на училиште, но еден „принуден“ начин на одведување на дете на училиште станува се почест. На видеото објавено на споменатата мрежа, мајката ја „носи“ својата …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Џенифер Лопез (50) шокирала со секси фотографиите на кои позира за својата најнова колекција

Лопез изгледа фантастично во промотивните слики за нејзината колекција на обувки DSW. 50-годишната пејачка и глумица изгледа сензационално облечена во две парчиња гардероба со животински принт, која се состои од јакна со висока јака и долна облека, кои се спарени со потпетици на врзување од нејзината нова линија на производи. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Соблекла се од себе: Тејлор Свифт потполно гола во новиот спот

Никој не го очекувал тоа! Тејлор се претворила во потполно гол киборг и во исто време и’ ги воодушевила и’ ги шокирала милионите фанови ширум светот… За разлика од бројните колешки, Тејлор Свифт (27) со години успешно се спротивствувала на трендот на комплетно соблекување со цел да се добие медиско …

Повеќе »