Tag Archives: шлиц

(ФОТО Галерија) Лејди Гага воодушевила со модното издание, но големиот шлиц открил премногу!

Лејди Гага не добила Златен глобус за најдобра глумица, но затоа два дена подоцна ја примила наградата која ја доделува National Board of Review (Национално здружение на критичари). А, конкуренцијата „ја исчистила“ и со модното издание. Носела црн смокинг-фустан со повеќе од 23. илјади кристали која ја потпишува Ив Сен …

Повеќе »

(ФОТО) Без оглед на се’ бриљира: Меланија Трамп и со „наопаку здолниште“ нема маани!

Пред одењето на вечера Трампови посетиле детска болница. Американската прва дама Меланија Трамп и нејзиниот сопруг Доналд Трамп допатувалево Охајо да присуствува на традиционалната државна вечера на републиканската партија.Пред одењето на вечера, тие посетиле детска болница во главниот град Колумбус, на оваа федерална држава на источниот дел на САД. Меланија, …

Повеќе »