Tag Archives: шест деца

(ФОТО) СРЕЌНО СЕМЕЈСТВО: Алек Болдвин на премиера дошол со сопругата и шесте деца!

Алек Болдвин (63) и неговата сопруга Хиларија (37) присуствуваа на премиерата на неговиот нов филм „The Boss Baby: Family Business“, со сите шест деца. View this post on Instagram A post shared by Alec Baldwin (@alecbaldwininsta) Семејството Болдвин било импресивно на црвениот тепих бидејќи сите биле облечени исто – црни …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДАЛИ УСПЕАЛА ДА ГО СОБОРИ СВЕТСКИОТ РЕКОРД? На жена и рекле дека носи 6. деца, па 8., за да на породувањето дојде до голем ПРЕСВРТ!

Госијаме Тамара Ситоле (37) од Јужна Африка тврди дека родила десет деца, што е светски рекорд, ако лекарите потврдат дека тоа е вистина. Африканката, која веќе има 6-годишни близнаци, наводно, со царски рез, родила седум момчиња и три девојчиња во болница во Преторија. Нејзиниот сопруг Тебого Цотеци, кој во моментов …

Повеќе »

(ФОТО) НОВИ ПРОБЛЕМИ ВО РАЈОТ НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ: Бред Пит после 5. години победил на суд!

Бред Пит добил заедничко старателство над своите деца со Анџелина Џоли по долга судска битка По неколкумесечно сведочење од сведоци и експерти за детски услуги кои разговарале со нивните деца, судијата Џон Одеркирк, наводно, јавно ги соопштил ставовите за пресудата. Педесетгодишниот актер скоро пет години се бори во судскиот систем …

Повеќе »

(ФОТО) Алек Болдвин открил како за 5. месеци добил две деца

Познатиот американски актер Алек Болдвин и неговата сопруга Хиларија пред две недели ја добија ќерката Лусија, само 5 месеци откако Хилари го роди синот Едвард, што ги збуни нивните обожаватели.   View this post on Instagram   A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) Актерот беше многу навреден од …

Повеќе »

(ФОТО) Глумецот во 63. година го добил седмото дете: Татко на шестото станал пред половина година!

Хиларија и Алек Болдвин го добиле своето шесто дете. Хиларија објавила фотографија на која позира со шест деца, меѓу кои и новороденче. „7“ е краток опис на фотографијата. Хилариа и Алек се родители на шест деца, а холивудскиот актер од бракот со Ким Бесинџер ја има и 25-годишна ќерка Ирска. …

Повеќе »

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО – КЛЕОПАТРА НА СИНИША МИХАЈЛОВИЌ ПРЕД 25. ГОДИНИ МУ ЈА ПРЕДВИДЕЛА БОЛЕСТА НО НЕ САМО ТОА!Тренерот во книгата открил шокантни детали!

Книгата на Синиша Михајловиќ, „Натпреварот на животот“, во Италија станала вистински бестселер, а во неа легендарниот српски фудбалер, а сега тренер на Болоња, открил досега непознати работи. Во едно поглавје од книгата, Миха особено се занимава со односот со популарната пророчица Клеопатра во 90-тите години. Михајловиќ наведува дека сè започнало …

Повеќе »

(ФОТО) „Телото на Марадона мора да биде сочувано поради докажување на татковство“: Шест деца чекаат да бидат признаени!

Телото на покојниот фудбалски великан Диего Марадона „мора да се зачува“ во случај да биде потребна неговата ДНК во случај на утврдување татковство, пресуди аргентинскиот суд во четвртокот. Марадона почина од срцев удар минатиот месец и беше погребан на 26. ноември на гробиштата во близина на Буенос Аирес. Иако неговиот …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕЈАСНИ ПРАВИЛА – Исфрлиле мајка со шест деца од авион

На патот од Њујорк, Чаја Брук од Бруклин, која патувала сама со своите шест деца, за време на летот била исфрлена од авион бидејќи нејзината двегодишна девојка не носела маска. Оваа мајка објавила видео на својот Фејсбук профил кое за помалку од 24. часа има повеќе од 2.400 прегледи. „Срам …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ГО СЛАВИ 45. РОДЕНДЕН: Џоли сакала да биде погребник, а се осамосталила со 16. години

Работела како модел, се појавила во музички спотови а првата главна улога ја добила во филмот „Хакери“. Една од нејзините најуспешни улоги беше онаа на Лера Крофт во филмот ‘Tomb Raider’ … Актерката Ангелина Џоли (45) е родена на 4. јуни 1975 година во Лос Ангелес во актерско семејство. Нејзиниот …

Повеќе »