Tag Archives: шерон стоун

(ВИДЕО+ФОТО) Шерон Стоун се појавила гола на насловна на „Вог“:„Жено дали старееш?“

Глумицата Шерон Стоун позирала за португалското издание на „Вог“. Се сликала гола и во мрежести чорапи. Иако е во седмата деценија на живот, Стоун и понатаму изгледа неверојатно и освојува со сексипилот… Минале 27. години од легендарната сцена во филмот „Сурови страсти“ во која Шерон Стоун (61), во текот на …

Повеќе »

(ФОТО) Светски познати дами кои одлучиле достоинствено да стареат: Никогаш не отишле „под нож” за да бидат убави

Познато е дека славните дами многу напорно работат на својот изглед, вежбаат, се хранат здраво и често одат кај естетските хирурзи. Но, ги има и оние кои одлучиле достоинствено да стареат и да не подлегнуваат на холивудските мерила за убавина... Но, дури и помеѓу сите тие познати личности постојат оние …

Повеќе »

(ФОТО) Не старее: Шерон Стоун и на 61. година привлекува погледи во провокативни фустани!

Иако неполн месец ја дели од 61. роденден, Шерон Стоун не се срами да го покаже своето тело. На хуманитарната забава која ја организирал Стивен Тајлер, пејачот на Aerosmith, Шерон се појавила во долг мрежест фустан под кој облекла црно боди. Иако фустанот ја прекривал од глава до пети, убавата …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Сексот на филм: Публиката уживала а актерите се расправале и мразеле…

Многу нешта е тешко да се пренесат на големото платно и на публиката да и се доловат на вистински начин. Сцените на секс спаѓаат во таа категорија и понекогаш, колку нам гледачите да ни се чинело дека се’ изгледало лесно и убаво,на глумците на сетот баш и не им било …

Повеќе »

(ФОТО) Шерон Стоун во опуштено издание: Вонвременска убавина на која годините не и можат ништо

Убавата глумица веќе три децении владее со Холивуд. Шерон Стоун е синоним за комплетна глумица. Талентирана, одмерена, сензуална и убава. Токму таква е и понатаму. Има 60. години, а на недамнешното појавување во крајно опуштено издание, со едноставна комбинација, докажала зошто веќе со години важи за една од најубавите жени …

Повеќе »

(ФОТО) Има 60. години и се забавува со 20. години помлад Италијанец: Шерон Стоун ужива!

Холивудската глумица Шерон Стоун на Инстаграм споделила фотка со својот дечко, Италијанецот, Ангело Буфо, како уживаат на јахта. Фаталната Шерон и понатаму важи за фатална жена иако наполнила 60. години. Таа со партнерот Анѓело Буфо, од кого е постара 20. години, отишла далеку од очите на јавноста. Таа на инстаграм …

Повеќе »

(ФОТО) Шерон Стоун му се смее во лице на бесмисленото правило за носење на „skinny” фармерки

Кога станува збор за модата, наметнување на забрана и носење на одредени парчиња облека навистина изгледаат бесмислени. Шерон Стоун облекла „скини“ фармерки за вечерно излегување. Да се почитува „дрес кодот“ за облекување во одредени пригоди е сосема нормално, но дебатите за тоа кога сме премногу стари за одредена облека која …

Повеќе »

(ФОТО) Шерон Стоун конечно ги отворила вратите од својот дом: Ужива во луксуз!

Кога го купила пред 25. години, домот на Шерон Стоун во Лос Ангелес за глумицата станал вистинско засолниште… Купувањето на споменатата недвижнина следела после улогата во култниот фил „Ниски страсти“ и големата популарност поради која нејзиниот претходен дом, скромно место со малку сигурност, не се покажало соодветно за бегство од …

Повеќе »

(ФОТО) Жешки бакнежи на плажа: Шерон Стоун се свршила со 19. години помлад дечко!

Славната глумица го прославила 60. роденден, а сеуште изгледа фантастично… Станува збор за Шерон Стоун која во недамнешно интервју признала и’ дека е повторно среќна во љубовта, а со својот дечко Ангел Бофа округлиот роденден го прославила во жешкиот Мајами. Станува збор за нешто помлад бизнисмен, а се шушка дека …

Повеќе »