Tag Archives: шакира

Откриени причините зошто Шакира го оставила Пике!

На шестгодишната љубов помеѓу колумбиската пејачка Шакира шпанскиот фудбалер, Жерар Пике, и пресудила зависноста на ѕвездата на Барселона. Нивните пријатели не откриле зошто раскинале, но навеле дека причината е „многу сериозна“ Шпанските таблоиди со години пишуваат дека Жерар Пике (30) има „малечки“ проблеми со коцкањето. Наводно, фудблерот во јули ја …

Повеќе »