Tag Archives: сериозно

Со секс против Путин: Масовни оргии на ридот над Киев, 15.000 учесници

Ако дојде до тоа дека Владимир Путин навистина ќе нареди испалување на нуклеарно оружје, доведувајќи го човештвото на работ на масовно уништување, апокалипса, се чини дека некои од нив ќе ги поминат последните часови во секс. Имено, порталот „The Sun“ објави дека повеќе од 15. илјади Украинци се претплатиле на …

Повеќе »

Три знаци до крајот на годината ќе се вљубат: Првиот влегува во ТАЈНА ВРСКА, а сите на крај ги чека БРАК

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Кој знак лудо ќе се заљуби до крајот на 2021 година!? Рибите се на прво место. Риби За преостанатите неколку месеци до крајот на годината, ви се подготвува големо …

Повеќе »

(Вознемирувачко видео) ВРЕМЕ ЗА ОСВЕСТУВАЊЕ – ЕВЕ КОЛКУ Е СЕРИОЗНО: Болните лежат по подот на болница во Шпанија, нема ниту слободно столче!

Ужасните сцени од шпанската болница на кои се гледаат пациенти со коронавирус кои лежат на подот на преполни болници, кашлаат и се борат за здив треба да бидат отрезнувачки за многумина кои не ја сфатиле сериозно оваа пандемија, особено за оние кои не ги почитуваат мерките за изолација и прекинување …

Повеќе »

(ФОТО) Поради грешка на лекарите оваа убавица ќе има последици:10. години погрешно ја лекувале

Британката Карла Креси (26) покренала петиција во средните училишта да почне да се крева свеста за ендометриозата, болеста која неа била дијагностицирана после десет години погрешно лекување. Карла на 14. години почнала да чувствува болка во стомакот а кога побарала лекарска помош, и бил дијагостициран синдром на иритантно црево и …

Повеќе »