Tag Archives: селма хаек

(ВИДЕО+ФОТО) Холивудската глумица има 52. години и гордо објавува свои фотографии од плажа!

Мексиканската глумица Селма Хаек има 52. години и никогаш не била позадоволна со себе. Токму тоа го покажала на видеата и фотографиите кои ги објавила на својот профил на Инстаграм. Селма, која новата година ја дочекала на Карибите со сопругот и децата, објавила неколку фотографии и видеа од плажа. Носела …

Повеќе »

(ФОТО) „Тешки“ милијарди долари: Тие се славни и богати а нивните мажи се уште побогати!

Неретко глумиците за свои животни партнери избираат успешни бизнисмени…Една од нив е Селма Хаек која и самата е успешна продуцентка и глумица па на нејзиниот сопруг му требаше доста време да ја освои откако таа еднаш ја прекина свршувачката и покрај раѓањето на ќерката… Кајли Куоко е втора најплатена телевизиска …

Повеќе »

(ФОТО) Селма Хаек никогаш посексапилна: Го покажала занесното тело!

Го обожувам океанот, кусо коментирала глумицата Ако некој знае како да го „урне“ интернет тоа е Селма Хаек.Имено, холивудската глумица, родена во Мексико, на својот профил на Инстаграм поставила фотографија од одмор, на која е во лилаково бикини. I adore the ocean 🌊 adoro el mar. #ocean #nature #nofilter A …

Повеќе »

(ФОТО) Без граници и „вкус“: 7.тотални крајности за раскошно деколте

Иако раскошното деколте во момент може да ја истакне женственоста, претерувањето со покажувањето на градите многу бргу елеганцијата ја претвора во невкус. Ви донесуваме класични примери на добрите и лошите страни на вечното деколте презентирани од најпопуларните соппственички на раскошни убавини. Деколтето отсекогаш бил најјак женски адут. Тоа многу добро …

Повеќе »