Tag Archives: секси

(ФОТО) Лицемерие: Цеца е секси а за Сузана Гавазова се вели „гради на изволте“

За аутфитот на Сузана Гавазова на неодамна одржаниот фолк фестивал „Роса“ во јавноста се направи вистинска сензациа и се’ со коментари во стил дека била многу разголена и ја „надминала Цеца“. И покрај тоа што е мајка на две деца, фолк-пејачката Сузана Гавазова е една од најзгодните пејачки на нашата …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Секси полицајка прошетала во венчаница по модната писта и сите ги оставила без здив

Саманта Сепулведа, секси полицајка која со фотки на Инстаграм го освоила целиот свет, прошетала по модната писта, и тоа на њујоршката Модна недела. Убавата полицајка ја ангажирал австралискиот дизајнер Азулат Анкор, на ревијата за луксузни венчаници. „Ме освои со својата самодоверба, а и ме инспирира. Ова се венчаници за жени …

Повеќе »

(ФОТО) Згодната тенисерка позирала без долна облека и открила опасно многу

Словачката тенисерка Доминика Цибулкова е една од најзгодните тенисерки на светот, а за тоа е и тоа како свесна па своите фанови на Инстаграм редовно ги радува со по некоја провокативна фотографија. Овојпат позирала без градник и гаќички и покажала навистина опасен „страничен боб“. Црно белата фотографија „ги распаметила“ нејзините …

Повеќе »