Tag Archives: секси

(ФОТО) Секси, стегната, жешка:Џенифер Лопез објавила предизвикувачка фотка веднаш по вежбањето!

Пејачката и глумица Џеинифер Лопез (48) овие денови има настапи во клубот „Планет Холивуд“ во Лас Вегас, поради што напорно вежба за да својата линија, но и кондиција, ги доведе на завидно ниво. Цената на влезниците за шоуто „All I have“ (Се што имам) се движи од 120. до 750. …

Повеќе »

(ФОТО) Жешката ѕвезда на „Чиста љубов“ повторно ги провоцира мажите!

Нивес Целзиус со години важи за една од најсексипилните Хрватки. Згодната Нивес има полни 36. години, две деца, а скоро секој ден обожавателите ги почестува со по некое жешко селфи во кое обично покажува делови од телото со кои свесно доведува „до лудило“. Но, покрај тоа секси Нивес и’ се …

Повеќе »

(ФОТО) Изгледа нестварно добро: На 52. години тоа повторно го докажала!

Елизабет Харли позирала во „сиромашно“ издание и собрала комплименти. На изгледот и завидуваат и двојно помладите колешки бидејќи Елизабет Харли (52) изгледа беспрекорно. Славната глумица, со своето „жешко“ издание уште еднаш ги восхитила своите бројни обожаватели. Фотографиите во костум за капење не и се туѓи, а овој пат 52. годишната …

Повеќе »

(ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА) Малку претерале со страстите: Канадскиот пар бил премногу интимен, судиите и гледачите во шок

Судиите и гледачите во Пјонгчанг останале во шок после настапот на канадскиот пар кој бил премногу интимен во текот на својата точка на ледот. Парот кој на церемонијата на отворање во Пјонгчанг го носел канадското знаме, бил премногу близок на пробите па судиите ги предупредиле да се смират. Судејќи според …

Повеќе »

(ФОТО) Едина Муса како вајана во секси венчаница

Македонската кошаркарка, Едина Муса, напорно се подготвува со репрезентацијата за претстојните квалификациски средби против Хрватска и Италија. National Basketball Team #MACEDONIA A post shared by edina musa (@edina_musa) on Feb 6, 2018 at 5:05am PST Но, таа одвои време да облече и’ венчаница. Нејзините фотографии на овој моден настан предизвикаа …

Повеќе »

Одлична идеја за подарок:Каква секси долна облека сакаат хороскопските знаци

Овенот e љубител на црн сатен, близнаците сакаат бели униформи, лавот преферира долна облека со животински принтови, а пак водолиите футуристички и сјајни материјали. Прочитајте каква долна облека сакаат хороскопските знаци. Ова ќе ви помогне при купување провокативна облека за вашиот партнер. Овен Oвните сакаат долна облека во разни бои, …

Повеќе »

(ФОТО) Линдзи Вон повторно на удар на хакерите: Се појавиле нови многу секси фотографии!

Американската скијашка Линдзи Вон се наоѓа на удар на хакерите кои објавиле три порно фотографии. Фотографиите можат да се сместат во категоријата „порно“ бидејќи Вон повторно покажала со што ја обдарила природата. Sometimes it feels like your working so hard but you’re not making any progress (literally). The only way …

Повеќе »

(ВИДЕО) Елена Ристеска во ТЛЗП: Провокативна,секси и …

Малку недостасуваше Тијана да победи во годинешното издание на „Твоето лице звучи познато“. Само 26. гласа. Но, затоа македонските девојчиња, Елена и Тијана покажаа зошто се толку барани… Елена Ристеска вчера настапи во ревијалниот дел на финалето од популарното шоу ТЛЗП и го покжа својот раскошен талент. За настапот, на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО)  Премиерата на „Јас, Тониа“ во сенка на секси фустанот на Марго Роби

27. годишната глумица Марго Роби последните денови е секаде, а повод е промовирањето на нејзиниот нов филм „Јас, Тониа“. Филмот е биографска драма за славната лизгачка Тониа Хардинг, која имала многу интересен и бурен и’ приватен и’ професионален живот. А, синоќа во Лос Ангелес била одржана премиера на која сите …

Повеќе »