Tag Archives: секој знак

Што го очекува секој знак во 2022. година: Прогноза на познат руски астролог

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Рускиот астролог Тамара Глоба открива каква ќе биде следната година, што ни носи на полето на љубовта, кариерата и здравјето. Овен Родените во овој знак во првите три месеци …

Повеќе »

Зошто се плашат од вас? Ракот изгледа како да чита мисли, Лавот е „секогаш“ во право…

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Скорпиите целосно се предаваат на се што прават и луѓето се плашат да им застанат на патот, а Јарците никогаш не прават лажно убави гестови и затоа многумина се …

Повеќе »

Од 18.10. Меркур се движи директно – Откријте како тоа ќе влијае на вашиот хороскопски знак!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Доаѓаат убави денови, бидејќи Меркур наскоро ќе престане да се движи ретроградно, на многу љубители на астрологијата ќе им олесни. За време на ретроградната фаза, Меркур ги тестира нашето …

Повеќе »

Со овие ВОЛШЕБНИ зборови ќе го „купите“ секој хороскопски знак!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Секој човек може да се одоброволи со комплименти, лесен флерт или ласкање. Важно е да научите да ги пронајдете вистинските зборови за да постигнете разбирање и да ја одржувате …

Повеќе »

Младата Месечина некому донесува голема ЗАРАБОТУВАЧКА, успех во кариерата, но и АФЕРИ на работа!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Како оваа млада Месечина ќе се одрази на знаците на хороскопот? Овен За вас ќе се активира полето и на љубовни и на деловни врски. Ви претстои промена на …

Повеќе »

Руски астролог открива – доаѓа ретрограден Меркур, не го правете ова: Риби, внимавајте на парите, а Ракот на одлуките!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… На Раковите им се советува да бидат трпеливи за да не донесуваат импулсивни одлуки што водат до кавги во случај на неуспешни планови. Скорпиите ќе можат да стават крај …

Повеќе »

Прв хороскоп за 2022. година: Светот ќе биде непрепознатлив, еден знак ќе ВОСКРЕСНЕ а друг ќе го промени животот!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите предвидуваат дека 2022 година ќе ја одбележат промени, трансформации и амбиции. Хороскопот за 2022. година може да биде добро упатство за планирање во наредните месеци, бидејќи следната година …

Повеќе »

Полна Месечина на 21. септември: Какви промени му донесува на секој хороскопски знак?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Полната месечина во Риби од 21. септември носи промени. Погледнете како ова ќе влијае на вашиот знак. Овен За вас се активира 12. куќа. Тоа е куќа на изолација, …

Повеќе »

Лавот изневерува ако го игнорирате, Скорпијата од одмазда: Еве зошто изневеруваат припадниците на различни знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Зошто некој одлучил да го изневери партнерот, зависи од неговиот знак, веруваат астролозите. Секој од нив има некои свои преференции. Кои карактеристики го „красат“ вашиот хороскопски знак? Овен Не …

Повеќе »