Tag Archives: секој знак

ВАЖНИ ПОРАКИ НА РУСКИ АСТРОЛОГ ЗА СЕКОЈ ЗНАК ОД ЗОДИЈАКОТ: Овие совети водат до голем успех!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Кој ќе ги прифати овие зборови ќе најде среќа Астрологот Наталија Милахова ја открива тајната на успехот на секој хороскопски знак. Од овие зборови и мантри се водите со …

Повеќе »

Тајните склоности на секој знак: Стрелецот е брутално искрен, на Јарецот му треба малку среќа

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Раковите не се откажуваат така лесно од луѓето со кои имаат воспоставено добри односи, Девиците знаат дека среќниот живот го прават малите работи, а Терезиите избегнуваат конфликти по секоја …

Повеќе »

ТЕМНАТА СТРАНА НА ХОРОСКОПОТ ЗА 2022 ГОДИНА: Еве од што мора добро да се чува секој знак!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Според астролозите, следната година ќе донесе многу убави нешта, но … Секој од нас има своја темна страна, која внимателно се обидуваме да ја сокриеме, но која одвреме-навреме сепак …

Повеќе »

Хороскоп: Што ни предвидуваат ѕвездите за месец декември?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Зачекоривме во декември, ги завршуваме обврските за овој и правиме список на желби и планови за следната година. По тој повод, денес ви откриваме што ни кажуваат ѕвездите за …

Повеќе »

ЗАТЕМНУВАЊЕТО НА СОНЦЕТО НА 4. ДЕКЕМВРИ ВАКА ЌЕ ВЛИЈАЕ НА ВАШИОТ ХОРОСКОП: Некои ќе блеснат како ѕвезди, на други минатото ќе им се ПОВАМПИРИ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Веќе во првата недела од декември се соочуваме со силната енергија што ја носи затемнувањето на Сонцето кое ќе се случи на 4. декември во огнениот знак Стрелец. Иако …

Повеќе »

Астролог објаснува што ни носи спојувањето на Венера и Плутон во знакот на Јарец

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астрологот Олга Савиќ, Venerasapapilotnom.com, што точно значи спојувањето на Венера и Плутон во знакот Јарец и како тоа се одразува на нашето секојдневие? „Венера влезе во знакот Јарец на …

Повеќе »

Најсексапилни знаци на Зодијакот – Топ листа од прв до последен! Кој хороскопски знак е најдобар во кревет?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Значи, дали е тоа Јарец, Риби или Овен? Ајде да одиме по ред: 1. Водолија Мажот и жената во овој знак претпочитаат да седат, да пијат кафе и да …

Повеќе »

Ова се најдобрите пријатели за секој хороскопски знак

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Секој во животот има потреба од пријател со кој може да сподели среќни и тажни моменти, некој кој е секогаш тука, кој не разбира во секоја ситуација. Еве кои …

Повеќе »

Што ве прави одлични во кревет, според хороскопскиот знак?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Секој од постоечките 12. хороскопски знаци има нешто што ве прави да се истакнувате за време на водење љубов, поради што вашите партнери го паметат или поради што му …

Повеќе »