Tag Archives: саманта

(ФОТО) Диета на Саманта од серијата „Сексот и градот’ за вита става: Има 64. години и изгледа феноменално!

Со својот изглед им пркоси на годините. Со години важеше за најзгодната актерка, а денес на 64. години изгледа феноменално. Актерката Ким Катрал во едно интервју открила како успева да изгледа толку добро и кои се нејзините тајни. Ако мислите дека се откажува од многу нешта, се лажете. Вистината е …

Повеќе »

(ФОТО) Ќе се снима продолжување на „Сексот и градот“!? Ѕвездата на култната серија открила кој ќе ја игра Саманта во третиот дел од филмот!

Синтија Никсон размислува кој би можел да биде во екипата на култната серија „Сексот и градот“. Популарната актерка гостуваше во емисијата „Гледај што се случува“ со Енди Коен и реагирала на предлогот на обожавателка нејзината колешка Шерон Стоун да ја преземе улогата на Саманта Џонс. Ким Катрал, која ја играше …

Повеќе »

(ФОТО) ВАКА ДЕНЕС ИЗГЛЕДА СЛАВНИОТ ЗАВОДНИК ОД СЕРИЈАТА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“: На неговиот шарм „падна“ и Саманта а денес не би го ПРЕПОЗНАЛА!

Актерот Џејсон Левис во популарната серија „Сексот и градот“ го играше неодоливиот Смит Џерод, кој успеа да ја скроти Саманта Џонс. Заводникот денес има 48. години, изгледа малку поразлично, но сепак се смета за секс симбол. Во серијата, неговата заштитен знак беше руса коса до раменици. Тој сега носи модерна, …

Повеќе »

(ФОТО) Принцот Хари и Меган не смеат да го поканат Доналд Трамп на свадба

Наводно, Доналд Трамп многу сакал да дојде на свадбата на принцот Хари и Меган Маркле. Но, полусестрата на Меган (36),Саманта тврди дека доаѓањето на Трамп би бил навредливо за сите присутни… Писателката Саманта Грант(52), полусестра на Меган Маркле (36) е многу слободна кога треба да се откријат детали од животот …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сепак нема да се снима третото продолжување на „Сексот и градот“ а за тоа имало само еден виновник!

„Сексот и градот“, мега популарната серија за четири пријателки кои бараат љубов и успех во Њујорк ја воодушевила публиката ширум светот. По завршувњето на серијата, снимени се и’ два филма, а беше најавен и трет, но се чини дека обожавателите на овие четири дами сепак ќе останат „со куси ракави“, …

Повеќе »