Tag Archives: ручек

(ФОТО) Вечно добриот човек на Холивуд им платил ручек на сите гости во ресторанот!

Не само што на филмското платно секогаш игра добри луѓе, туку таков е и самиот, за што сведочи недамнешното изненадување, кое тој и неговата сопруга Рита Вилсон го направиле во ресторан за брза храна во Калифорнија. Шеесетидвегодишниот глумец запрел во ланецот за брза храна „In-N-Out” за да ужива во некое …

Повеќе »

(ФОТО) Еве што Џенифер Лопез јаде во текот на еден ден да изгледа како да има дваесет години помалку!

По доделувањето на наградите на МТВ ВМА, целиот свет е говори за неверојатниот настап на Џенифер Лопез. Пејачката воодушеви со енергијата и изгледот,иако со 49. години тој не оддава впечаток дека е постара од 29 години. ICYMI: Check out my @MTV Video Vanguard performance from last night’s #VMAS ♥️✨ Click …

Повеќе »

(ФОТО) Лепа Брена во Црна Гора барала попуст, на сметката за ручек, бидејќи е ВИП

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ топлите денови од август ги трошат на црногорскиот брег. Познатиот пар имал ручек во добро познат ресторан на црногорскиот брег, а ѕвездата побарала попуст од шефот на ресторанот затоа што е ВИП, пишува Република. “Мислев дека ѕвездите имаат попуст кај вас”, …

Повеќе »

(ВИДЕО) На војникот покрај Трамп му е малку непријатно!

Трамп за време на посетата на Јужна Кореја изразил желба да руча со американските војници сместени во една база.И’ седнал меѓу војниците, но на младиот војник му било многу непријатно што седи меѓу гостите, особено меѓу двајца претседатели. Двајцата претседатели сакаат да си направат муабет, а организаторот сакал да ги …

Повеќе »