Tag Archives: ромео бекам

ЧЛЕН НА СЛАВНО СЕМЕЈСТВО – Ромео Бекам изненадувачки се приклучил на клуб од Премиершип 19 години по заминувањето на неговиот татко

Ромео Бекам, синот на познатиот англиски фудбалер Дејвид Бекам, се приклучил на тимот на Брентфорд каде тренира и се обидува да добие договор. Младиот Ромео (20) се уште е под договор со американскиот МЛС тим Интер Мајами. Сепак, како што пишува Times, синот на славниот фудбалер му се приклучил на …

Повеќе »

(ФОТО) Дејвид Бекам,на срфање со децата,  го покажал вајаното тело 

Бекам своите четири деца ги однел на плажа, а неговата сопруга Викторија не им се придружила. За Дејвид често се зборува дека оди на третмани за подмладување, но сето тоа го негирал… Бившиот фудбалер Дејвид Бекам (42) на плажата во Малибу не се одвојувал од ќерката Харпер (6). Миленичката на …

Повеќе »